پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

پاسخ به نظر

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
هفته هفتم لیگ برتر فوتسال زنان؛دیدار حساس نمایندگان اهواز و رشت
دیدار تیم های ملی حفاری اهواز و تعاونی احرار دهیاری رشت مهم ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر فوتسال زنان است که می تواند تغییراتی در رده بندی جدول رقابت ها ایجاد کند.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایرنا، هفته هفتم لیگ برتر فوتسال زنان کشور روز یکشنبه (22 آذر ماه )با انجام شش دیدار در شهرهای تهران ، اهواز ، زنجان ، بابل ، نوشهر و آبادان پیگیری می شود و در مهم ترین دیدار این هفته بازیکنان ملی حفاری و دهیاری رشت در اهواز به مصاف هم می روند.
درصورتی که شاگردان فروزان سلیمانی در اهواز به پیروزی برسند می توانند روند صدرنشینی خود را ادامه دهند . اما اگر اهوازی ها در خانه شکست را از تیم دهیاری رشت بپذیرند ، این پیروزی اگر چه نمی تواند جایگاه نماینده رشت را در جدول رقابت ها تغییر دهد اما راه را برای صدرنشینی دانشگاه آزادی ها باز خواهد کرد.
دومین دیدار هفته هفتم لیگ برتر فوتسال زنان، شهرآورد تیم های تهرانی دانشگاه آزاد و کیان است و با توجه به نتایجی که شاگردان شهرزاد مظفر تاکنون کسب کرده اند به طور قطع دانشگاه آزادی ها خود را از هم اکنون برنده این دیدار می دانند و در صورتی که بخت با این تیم یار باشد و تیم ملی حفاری نتیجه را به تعاونی احرار دهیاری رشت واگذار کند این تیم صدرنشینی را به دلیل تفاضل گل بیشتر نسبت به ملی حفاری بدست خواهد آورد.
در حال حاضر تیم های ملی حفاری اهواز با 18 امتیاز ، دانشگاه آزاد با 15 امتیاز، تعاونی احرار دهیاری رشت با 15 امتیاز و ابرسنگ سارینا بابل با 12 امتیاز به ترتیب رده اول تا چهارم جدول رقابت های لیگ برتر را در اختیار دارند.
در سومین دیدار این هفته تیم های ابرسنگ سارینا بابل به مصاف تیم شهرداری تبریز می رود ، هدایت نماینده بابل را شهناز یاری سرمربی سابق تیم ملی فوتسال زنان به عهده دارد و با توجه به اینکه طی سه هفته اخیر این تیم تمامی دیدارهایش را با پیروزی پشت سر گذاشته شانس زیادی برای پیروزی مقابل شهرداری تبریز دارد .
ابرسنگ سارینا بابل به عنوان تیم سوم لیگ دسته یک با وجود یک جای خالی در لیگ برتر برای نخستن بار فرصت حضور در لیگ برتر را یافته و با اینکه سرمربی تیم به مدیران قول ایستادن این تیم در رده پنجم و ششم لیگ را داده است ، اما این تیم توانست در پایان هفته ششم در رده چهارم جدول بایستد.

برنامه کامل رقابت های هفته هفتم لیگ برتر فوتسال زنان به شرح زیر است :
هفته هفتم -22 آذرماه- ساعت 11:00
- ملی حفاری ایران - تعاونی احرار دهیاری رشت / سالن پیامبر اعظم(ص) اهواز
- دانشگاه آزاد - کیان تهران / سالن افشین کاوه تهران
- شهرداری البرز زنجان - استقلال جنید بندرعباس /سالن امام خمینی(ره) زنجان
- ابرسنگ سارینا بابل - شهرداری تبریز / سالن دانشگاه آزاد بابل
- بازرگانی امیر نوشهر- دکتر جمشیدی راد / سالن رنگرز نوشهر
- پالایش نفت آبادان - آراد کرمان / سالن هفده شهریور آبادان

پاسخ

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه