يكشنبه, 3 ارديبهشت 1396 - الأحد 27 رجب 1438 - Sunday 23rd April 2017

پاسخ به نظر

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
5 کودک شجاع مادرشان را از مرگ نجات دادند+تصاویر
یک مادر اهل " استرالیا " توسط فرزندانش از مرگ حتمی نجات پیدا کرد .

به گزارش شاخه طوبی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،خانم " راشل مور " مادر 5 فرزند 2 تا 14 سال در آپارتمان خود واقع در " کوئیز لند " مورد حمله وحشیانه همسر سابق خود آقای " داریل فلید " قرار گرفت و به کمک فرزندان زیرک خود از این مهلکه جان سالم بدر برد .

براساس گزارش پلیس هنگامی که در شب جنایت خانم " راشل " 38 ساله خودروی جنایت کار را که در جلوی خانه شان نگه داشت را دید، با ترسی که همه  وجودش را در بر گرفت به کودکان خود گفت که بروند و پنهان شوند .
 

5 کودک شجاع مادرشان را از مرگ نجات دادند
 

در این حال " داریل " در حالی که شدیدا مست بود با شکستن قفل درب وارد خانه شد و با شلیک تنها گلوله موجود در هفت تیرش " راشل را زخمی کرد و به زمین انداخت .

" داریل " که متوجه تمام شدن گلوله  شد برای پر کردن اسلحه در حال برگشت به خودرواش بود که پسر 14 ساله " جایدن " از اتاق بیرون پرید و با آرنج خود به سر " داریل " کوبید و با از دست دادن تعادل او ، پسر 12 ساله "کمرون " اسلحه او را از دستش قاپید و هر دو شروع به کتک زدن جنایت کار کردند و در این حال دختر 10 ساله " کایلی " برای کمک به مادر مصدوم و غرق در خون شتافت و او را به بیرون از خانه برد و در حالی که در پشت بوته های فضای سبز جلوی خانه پنهان شدند این دختر به مادر خود کمک کرد تا با بستن زخم جلوی خونریزی بیشتر را بگیرد و با پلیس تماس گرفت.

5 کودک شجاع مادرشان را از مرگ نجات دادند
 

" داریل " پس از رسیدن پلیس بازداشت و به اتهام های بی شماری از جمله خشونت ، مبادرت به قتل ، ضرب و شتم و ... در دادگاه مجازات شد .

خانم " راشل " که با از دست دادن 30 درصد از خون بدنش و آسیب شدید در ناحیه بازوی سمت چپ رنج می برد به بیمارستان انتقال پیدا کرد که پس از متحمل شدن 15 مورد جراحی ، پزشکان توانستند بازوی او را پیوند بزنند و او حالا به فرزندان شجاع و باهوش خود افتخار می کند و جان خود را مدیون آنها می داند .

گفتنی است ؛ این زوج که به مدت 7 سال زندگی مشترک پس از رفتارهای خارج از تعادل روانی " داریل " از یکدیگر جدا شدند و همیشه " داریل " همسر و فرزندان او را به مرگ تهدید می کرد .

پاسخ

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه