يكشنبه, 3 ارديبهشت 1396 - الأحد 27 رجب 1438 - Sunday 23rd April 2017

پاسخ به نظر

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
اجرای طرح غربالگری «اضطراب» در مهدهای کودک استان سمنان
سرپرست معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی استان سمنان از اجرای طرح غربالگری «اضطراب» با هدف شناسایی و پیشگیری و همچنین مداخلات به هنگام و موثر در این خصوص خبر داد.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی، سیدنظام‌الدین زرگری سرپرست معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی استان سمنان در گفتگو با خبرنگار شاخه طوبی با اشاره به اجرای این طرح در کودکان ۵ تا ۶ سال، گفت: طرح غربالگری اضطراب کودکان در استان سمنان اجرا می‌شود.

سرپرست معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی استان سمنان از اجرای طرح غربالگری «اضطراب» با هدف شناسایی و پیشگیری و همچنین مداخلات به هنگام و موثر در این خصوص خبر داد.

وی در ادامه افزود: این طرح در راستای انجام مداخلات غربالگری و تشخیص زود هنگام اختلالات روانی و ارتقای سلامت روان جامعه با مشارکت مراکز مشاوره در این استان اجرا می‌شود.

زرگری در خصوص نحوه اجرای طرح در سال جاری و تغییرات به وجود آمده در روند اجرایی طرح افزود: در همین راستا، تفاهم‌نامه‌ای با معاونت امور اجتماعی و مهدهای کودک اداره کل بهزیستی استان سمنان منعقد شده است.

وی با اشاره به اینکه این طرح از جمله اقدامات در حوزه پیشگیری غربالگری است، اظهار کرد: با تشخیص زودهنگام اختلالات و کاهش بار بیماری‌ها، تاثیر عمیقی در ارتقای سلامت روان افراد جامعه خواهد داشت.

سرپرست معاونت پیشگیری اداره کل بهزیستی استان سمنان  همچنین تصریح کرد: پس از ارزیابی نهایی کودکانی که تشخیص اضطراب برای آنها داده شده است به مراکز مشاوره و تحت نظارت بهزیستی ارجاع داده شده‌اند.

پاسخ

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه