يكشنبه, 3 ارديبهشت 1396 - الأحد 27 رجب 1438 - Sunday 23rd April 2017

پاسخ به نظر

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
بیداری حق همه ی مردم دنیاست/ خون نداده ایم که به زندگی با ذلت تن در دهیم
شک نکنید حداقل خدمت خادمین ولایت الله تلاش برای تبیین همه جانبه ی بیداری و حقیقت اسلام برای سراسر دنیاست و فردای انقلاب اسلامی جز با طلوع خورشید عالمتاب بیداری اسلامی و آمیخته شدن با جان و دل ملت دنیا رقم نخواهد خورد.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی، روزی که گفتم " ارتش بیست میلیونی سایبری، عده ای پوزخند زندند و امثال فدائیانی چون بنده حقیر را کوچک تر از آن دیدند که بتوانیم در عرصه مجازی در قد و قواره ی بزرگان و ابرقدرتهای این حوزه خودنمایی کنیم.
به لطف ایزد منان زیر سایه ی حضور منور بیدریق امام عصر و زمان (عج) کمر راست کردیم تا دنیا بداند خادمین ولایت الله هم بی رقیب اند و هم بیشمار.

مطابق با آخرین آماری که به لطف اقتدار فرزندان روح الله خمینی کبیر (ره) و با اعتراف و اذعان رسانه های ایادی استکبار جهانی و شیطان بزرگ و اعوان وانصارش در دنیا به انتشار رسید؛ ثابت شد ایران اسلامی به برکت داشتن رهبری مقتدر و هوشمند و جوانانی سلحشور و انقلابی توانسته به ابرقدرتهای بزرگ سایبری دنیا خوب تفهیم کند که امروز ما هم تمام قد در کنار همه ی آنانی که مدعی این عرصه هستند در ردیف پنج قدرت اول سایبری دنیا حضور داریم و صد البته این برای انقلاب اسلامی ما تازه شروعی خوب و آرمانی با نگاهی انقلابی به آینده است.

به لطف خدا و در پناه ولایت الله و تلاش مستمر و ایستادگی همیشگی ما ان شا الله آینده از آن ماست. افسران جنگ نرم در انقلاب اسلامی به لطف تلاش شبانه روزی عاشقانه و از روی اخلاص از هر سنگری که در آن حاضرند بند بند اصول جنگ نرم را؛ از جریان سازی فکری گرفته تا تحلیل، روشنگری و تبیین یکایک رفتارهای خصمانه و مغرضانه ی دشمن قسم خورده تا تعریف و تبیین صفر تا صدی و مرحله ای و طبقه بندی شده برای اذهان عمومی و همه ی اقشار داخلی و خارجی گرفته تا دوست و دشمن به نیت تاثیرگذاری حرفه ای و حداکثری و هدفمند در راستای اصول زیرساختی تعریف شده است.

استفاده تخصصی از انواع و اقسام فضاهای رسانه ای در عرصه ی مجازی با تبیین راهبری مفاهیم برای رسیدن و نیل به اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت با استفاده ابزاری از استراتژی هایی از جمله شک تراپی برای دشمن و تبیین راهکارهایی برای در نطفه عقیم نمودن یکایک توطئه هایی که حضرات نسبتا متفکر با تمام وجودشان سالها غرق مطالعه و بررسی برای به ثمر نشاندن آن بوده اند.
به لطف حضرت حق و با امدادهای غیبی خداوند متعال فرزندان روح الله بارها و بارها توانسته اند منافقین کوردل و دشمنان ایران عزیز را حسرت به دل بگذارند.
با همه ی این اوصاف معتقدیم این وعده ی همیشگی و برحق الهی است که میفرماید:
"
و مکروا و مکر الله و الله خیرالماکرین".

فتنه ی 88 تنها نمونه ای از هزاران خدئه ای بود که در آن ردپای ایادی بیگانه از آمریکای جنایتکار گرفته تا پدرخوانده اش پیر استعمار شر اعظم بریتانیای به قول خودشان کبیر و رژیم اشغالگر قدس و صهیونیسم بین الملل و خیل گستره دهای از کشورهای اروپایی به چشم میخورد باز نتوانست جلوی قطار انقلاب بر حق ما را بگیرد.
وای بر آنانی که همچنان در خواب غفلتند و هیهات بر کسانی که فکر میکنند خادمین ولایت الله اجازه خواهند داد بی بصیرتی عده ای و خیانت تعدادی اندک شمار و در نهایت تخم شوم نفاق که بدستان افرادی وطن فروش در خاک میهنمان و در دل و جان و روح ایرانیان همیشه در صحنه پاشیده شد من حیث المجموع خواهد توانست تا دست در دست هم نهاده و شیطان بزرگ را به آرزوی دیرین خود برساند!!!

زهی خیال باطل...
"
اینجا ایران اسلامی است! "
"
ملک فرزندان خمینی کبیر و منتظران قائم آل محمد (عج)"
"
خون نداده ایم که به زندگی با ذلت تن در دهیم."

امروز بنده ی حقیر از جایگاه شخصی خود به عنوان کسی که وجودش را وقف شده ی این انقلاب تحت هر شرایطی به قیمت خون و جان و مال و هر آنچه که دارم و ندارم ما به ازا بیعی عادلانه با پروردگارم برای عزتی ابدی میدانم؛
اعلام میکنم که هر چند اگر قرار به دفاع و ایستادگی و جنگ نرم یا تقابل رو در رو باشد، مطابق با آمیزه ای که از امامنان برای ما برجای مانده به غیر مقوله به خطر انداختن " حیثیت و امنیت ملی " توسط هر معاندی از هر کجا که باشد یقینا با تمام قوا و وجودمان فرآینده مقابله به مثل را در تمامی ابعاد ممکن و غیرممکن پیاده سازی میکنیم در ضمن آن هرگز از خاطر بیرون نبرید که اگر شما از هر راه ممکن در این عرصه با استفاده از انواع و اقسام ابزارهای تکنیکی روز از فضای مجازی و ماهواره گرفته تا تبیین سبک زندگی آمریکایی(American Life Style) در دل و جان جوان ایرانی به عنوان نمونه آرمانی نوع بودن در زمین؛ تا عادی کردن نگرش اباهه گری به شکلی که از نگاه فرد فرقی فی مابین حرام و مباح نماند و به کل هر آنچه هست و نیست را مباح تعریف کند.
تبیین بودنی که صفر تا صدش لذت محور باشد و معیار حق و حقیقتش برای خوبی یا بدی دیگران میزان به صرفه بودن آنهاست (اساس دیدگاه سودمحور یا مرکانتیلیستی)؛
بودنی که مدام با تو این جمله را مرور میکند:
(
در لحظه زندگی کن) " Live in The Moment "
(PEPSI)
(
تو فقط یکبازر زندگی میکنی) " You Live Just One Time "
(HTC)

تا به خورد ملت این رزق فکری شوم و حرام را بیشرمانه اول خوب جویده و هنگامی که آمیخته به بزاق شرک آلودشان شد،
مخاطب از همه جا بی خبر را در بلند مدت برای نفی همهی اعتقاداتش حتی "وجدان بیدارش" آماده کنند
بودنی که لحظه لحظه اش میشود حرام، پول حرام که همان رباست, رابطه حرام که همان ارتباط با نامحرم است, قدم های حرام که بودن در هر مسیری است که ما را از خدا دور میکند؛ نفس های حرام که میشود قدم یکی مانده به آخرین پرتگاه و در نهایت فکر مستمر حرام که تیر خلاص شیطان لعین الرجیم است برای انتقام از اشرف مخلوقات.
اینجا میشود سیاه ظلماتی که فرد اصالت خود را انکار میکند از مقام انسانیت نزول و سقوط کرده و در جمع اهالی خسران قرار میگیرد که بی آنکه بداند گمگشته ای مفلوک است در عصر و زمان.
"
وقتی ریشه نداشتی یا بهتر بگویم وقتی باور کردی در کار نیست به خداوندی خدا که نیازی به تبر زن قهار و قدرتمند نیست که تبری حرفه ای دارد؛
برای تو فقط یک تلنگر برای سرنگونی بودنت کافی است! "
با همه ی این اوصاف و اشراف به این موارد مطروحه تنها گوشه ای از خدعه های شبانه روزی و نیرنگ هایی است که ابلیس از طریق ایادی وفادارش شیطان بزرگ و صهیونیزم بین الملل در حال ریزی و اجرا برای به زانو در آوردن مردم خداجوی دنیا,جهان اسلام و جهان بالاخص ایران اسلامی میباشد؛
فرزندان خمینی کبیر (ره) نیز با بهره بردن از راهکارهایی که استراتژی های آن انحصارا متعلق به قلوبی است که به عشق ولایت الله میتپد و لاغیر.
به یمن رهنمودهای سازنده مقام معظم رهبری (حفظه الله ) به زودی زود به شما و همه ی معاندین ولایت الله و کل مردم دنیا در حد ایقان با استعانت از ولی عصر (عج) اثبات خواهیم کرد انقلاب اسلامی و ظرفیت های آن به علت بطنی است که از آن جان میگیرد و جز نور نیست؛ زمین را محور تجلی حقیقتی خواهد ساخت که حتی به مخیله خیلی از شما به ظاهر عالمان نرسد.
علم متعلق به خداست و هر آنکه اقدام به محاربه ی مستقیم با خدا کرد و کمر همت به جنگ با الله بست اولین اتفاق برایش کر و کور و لال شدن اوست.
و کی کجا از این زبان بسته توقع "دیدن" و "شنیدن" است؛ علم و حکمتش پیشکش!!!
هنر انقلاب اسلامی در غیر قابل پیش بینی بودن تک تک رفتارهایی است که ما به ازا رفتارهای خصمانه ی دشمنان داخلی و خارجی و منافقین صورت گرفته و میگیرد, چه از جانب ما و چه از جانب خداوند متعال؛ این جمله را هیچ وقت فراموش نکنید:

"فرزندان روح الله در لحظه ای که فکرش را هم نخواهید کرد با استراتژی که هرگز به فکر شما خطور نمیکند به حول و قوه الهی تشکیلات و ساز و کار شما را بگونه ای منکوب میکند که بعدها تنها به این موضوع می اندیشید که انگار همه ی این روزها در خوابی عمیق فرورفته بودید."

بیداری حق همه ی مردم دنیاست؛
شک نکنید حداقل خدمت خادمین ولایت الله تلاش برای تبیین همه جانبه ی بیداری و حقیقت اسلام برای سراسر دنیاست و فردای انقلاب اسلامی جز با طلوع خورشید عالمتاب بیداری اسلامی و آمیخته شدن با جان و دل ملت دنیا رقم نخواهد خورد.
دلخوشی "افسران جنگ نرم" به خود خداست و یک حقیقت محض که دست او بالاترین دستهاست.

پاسخ

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه