يكشنبه, 3 ارديبهشت 1396 - الأحد 27 رجب 1438 - Sunday 23rd April 2017

پاسخ به نظر

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
طلاق؛ نهايي ترين راهكار در اختلافات خانوادگي/ طلاق جدي ترين تهديدخانواده هاي امروزي
کارشناس مسائل اجتماعی با بیان اینکه طلاق به عنوان نهايي ترين راهكار در اختلافات خانوادگي محسوب مي شود، گفت: انتخاب نادرست و ناپايدار و نداشتن مهارت هاي زندگي، باعث ايجاد اختلاف و درگيري و نهايتا طلاق می شود.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی، حسین پیوندی؛ کارشناس مسائل اجتماعی،  با اشاره به اینکه خانواده اصلي ترين نهاد اجتماعي است، گفت: خانواده خاستگاه فرهنگ و تمدن در جامعه است.

این کارشناس مسائل اجتماعی همچنین افزود: خانواده به عنوان يكي از اجزاي نظام اجتماعي و دارا بودن ويژگي هاي يك نهاد اجتماعي، از تأثير پذيري متقابل برخوردار است

پیوندی با بیان اینکه استواري روابط خانوادگي بر پايه حقوق و اخلاق اسلامي تنظيم شده است، اظهار کرد: حمايت از خانواده باعث اعتلاي جوامع انساني و رسیدن به کمال و تعالی آنها می شود.

وی با اشاره به اینکه غفلت ازخانواده سبب دور شدن بشر از حيات حقيقي می شود، افزود: طلاق جدي ترين تهديدات خانواده هاي امروزي در جوامع است.

به گفته این کارشناس مسائل اجتماعی، طلاق؛ مستلزم تبديل شدن از يك گرفتاري خصوصي به مسئله عام اجتماعي است.

پیوندی  با بیان اینکه طلاق به عنوان نهايي ترين راهكار در اختلافات خانوادگي محسوب مي شود، تصریح کرد: انتخاب نادرست و ناپايدار و نداشتن مهارت هاي زندگي، باعث ايجاد اختلاف و درگيري و نهايتا طلاق می شود.

پاسخ

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه