پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

«مادران ایران» به شبکه افق آمدند/ آغاز پخش از امشب

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
«مادران ایران» به شبکه افق آمدند/ آغاز پخش از امشب
نخستین قسمت از مجموعه «مادران ایران» سه شنبه یکم دی ماه از شبکه افق پخش می شود که در اولین قسمت سراغ یک پزشک متخصص زنان می رود.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از  مهر، مجموعه «مادران ایران» عنوان برنامه ای است که نخستین قسمت آن امروز سه شنبه اول دی ماه از شبکه افق پخش می شود و در هر قسمت قرار است به فعالیت های بانوان ایرانی در محیط خانواده و اجتماع پرداخته شود.

در نخستین قسمت از این برنامه فعالیت های شغلی و زندگی روزمره مریم آقایی به تصویر کشیده می شود که پزشک متخصص زنان، زایمان و نازایی است و در شهر کرج مشغول فعالیت است.

او در این برنامه توضیح می دهد که برخی مشاغل از جمله پزشکی زنان و زایمان باید توسط خود زنان مورد توجه قرار گیرد زیرا افرادی که این خدمات را دریافت می کنند هم بانوان هستند.

مجموعه «مادران ایران» در تلاش است تا در گفتگو با زنانی که زندگی و حرفه آنها را به تصویر می کشد به این سوال پاسخ دهد که یک زن چگونه می تواند هم یک مادر و یک همسر باشد و هم نقش اجتماعی و مفید خود را در جامعه ایفا کند.

سید احمد احسانی کارگردانی و وحید کاظمی تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارند که نخستین قسمت آن ساعت ۲۱ روز سه شنبه از شبکه افق پخش می شود.

بازپخش «مادران ایران» برای ساعت های ۱۰:۳۰ و ۱۴:۳۰ روز چهارشنبه در نظر گرفته شده است.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه