دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 - الاثنين 05 شعبان 1438 - Monday 1st May 2017

آتش سوزی گسترده لواز التحریر در سمنان مهار شد

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان:
آتش سوزی گسترده لواز التحریر در سمنان مهار شد
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: نیروهای امدادی حریق به طور کامل مهار و پس از لکه گیری و دادن توصیه های لازم به عملیات خود پایان دادند.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از  مرآت، سعید اسمعیل پور مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: آتش سوزی یک واحد صنفی در خیابان بلوار ولیعصر سمنان بامداد امروز با اقدام به موقع تیم اعزامی ایستگاه شماره 1 مهار شد.

اسمعیل پور در تشریح حادثه فوق که به علت نامعلومی اتفاق افتاده بود افزود: با هوشیاری و درایت آتش نشانان حریق مهار و از گسترش ان به دیگر قسمت ها  و خسارت بیشتر جلوگیری شد.

وی از اعزام 2 دستگاه خودرو به همراه 7 نفر آتش نشان برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و اظهار داشت : حادثه بلوار ولیعصر ساعت 4:48دقیقه بامداد به سامانه 125 اعلام و گروه در کوتاهترین زمان ممکن با حضور در محل و انجام اقدامات اولیه(بررسی شرایط حریق و پیدا کردن کانون حریق) شروع به اطفاء کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی سمنان در نحوه توضیح امدادرسانی این حادثه تشریح کرد : تیم اعزامی بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که حریق در قسمت ورودی این واحد صنفی به دلایل نامعلومی اتفاق افتاده بود که با هوشیاری مالک و افراد حاضر در محل ، با اطفاء بخشی از حریق مانع از پیشروی حریق شده بودند که با رسیدن نیروهای امدادی حریق به طور کامل مهار و پس از لکه گیری و دادن توصیه های لازم به عملیات خود پایان دادند.

اسمعیل پور در پایان گفت: در این حادثه خسارت مالی فراوانی به این واحد صنفی وارد شده و علت اصلی وقوع حادثه احتیاج به نظر کارشناسی دارد.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه