پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

ارائه نشدن اطلاعات نجومی‌بگیران به مقامات قضایی پس از هفت ماه جای تعجب دارد

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
ارائه نشدن اطلاعات نجومی‌بگیران به مقامات قضایی پس از هفت ماه جای تعجب دارد
محمد دهقان از عدم ارائه اطلاعات مربوط به حقوق‌بگیران نجومی به مقامات قضایی جهت استرداد اموال مردم پس از گذشت هفت ماه ابراز شگفتی کرد.

به گزارش شاخه طوبی؛ به نقل از خبرگزاری فارس، محمد دهقان نماینده مردم دهقان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره مصاحبه اخیر دادستان تهران مبنی بر عدم ارائه فهرست حقوق‌بگیران نجومی توسط دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور اظهار داشت: جای تعجب است که دیوان و سازمان که در زمان لازم نظارت مناسبی برای جلوگیری از بروز مسئله ناپسند حقوق‌های نجومی انجام ندادند، پس از هفت ماه از زمان برملا شدن حقوق‌های نجومی هم هنوز اطلاعات مربوطه را به مقامات قضایی جهت استرداد این اموال مردم ارائه نکرده‌اند.

به گزارش فارس، رهبر معظم انقلاب پنج ماه پیش در دیدار رئیس‌جمهور و هیأت دولت تأکید کرده بودند: موضوع حقوق های نجومی، در واقع هجوم به ارزش‌ها است، اما همه بدانند که این موضوع از استثناءها است و اکثر مدیران دستگاهها، انسانهای پاک‌دست هستند، اما همین تعداد کم نیز خیلی بد است و باید حتماً با آن برخورد شود.

ایشان با اشاره به دستور رئیس جمهور به معاون اول برای پیگیری موضوع خاطرنشان کردند: این موضوع نباید شامل مرور زمان شود بلکه باید حتماً به صورت جدی پیگیری، و نتیجه آن به اطلاع مردم رسانده شود.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه