دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 - الاثنين 05 شعبان 1438 - Monday 1st May 2017

افتخار تقدیم سومین مدال طلای جهان به مقام معظم رهبری نصیبم شد

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
افتخار تقدیم سومین مدال طلای جهان به مقام معظم رهبری نصیبم شد
قهرمان ووشوی بانوان جهان گفت: بسیار خوشحالم که برای سومین بار این توفیق را پیدا کردم که مدال طلای خود را با کمال افتخار تقدیم مقام معظم رهبری کنم.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از خبرگزاری تسنیم ، مریم هاشمی اظهار داشت: زمانی که در مسابقات جهانی اندونزی موفق به کسب سومین مدال طلای جهانی خود شدم تصمیم گرفتم این مدال را نیز همانند دو مدال قبلی به مقام معظم رهبری تقدیم کنم.

قهرمان ووشوی بانوان جهان افزود: مدال طلای خود را به خاطر اینکه ثابت کنم پیرو ولایت فقیه و گوش به فرمان ایشان هستم به رهبرم تقدیم کردم تا همه جهان بفهمند ورزشکاران ایران مطیع ولایت فقیه هستند.

وی با بیان اینکه در مسابقات قهرمانی جهان با چهار پیروزی متوالی توانسته مدال طلا را کسب کند، گفت: در این مسابقات به ترتیب مقابل حریفانی از قزاقستان، رومانی و ایتالیا در دو راند متوالی پیروز شدم و در دیدار فینال نیز برابر ووشوکاری از جمهوری چک توانستم در همان راند اول پیروز و مدال طلا را کسب کنم.

هاشمی، سرعت بالای خود در هنگام حمله به رقبا را یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت خود در آوردگاه جهانی اندونزی عنوان و یادآور شد: امسال و نسبت به دور گذشته در یک وزن بالاتر مسابقه می‌دادم.

قهرمان کرمانشاهی ووشوی جهان اظهار کرد: آمادگی خوبی که در مسابقات انتخابی تیم ملی پیدا کردم به من در حین مسابقات بسیار کمک کرد و باعث شد تا تمامی رقبای خود را با اقتدار شکست دهم.

وی که عنوان فنی‌ترین سانداکار مسابقات جهانی را کسب کرده، از زحمات رئیس فدراسیون ووشو، مربیان چینی تیم ملی و تمام افرادی که در راه قهرمانی وی در مسابقات جهانی زحمت کشیده و تلاش کردند، قدردانی کرد.

هاشمی حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در تایوان و همچنین شرکت در مسابقات جام جهانی که سال آینده برگزار می شود را از مهمترین برنامه‌های پیش روی خود عنوان کرد.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه