دوشنبه, 7 فروردين 1396 - الاثنين 29 جمادى الثانية 1438 - Monday 27th March 2017

اهدای 716 گرم طلا توسط بانوان استان سمنان براي بازسازی عتبات

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
مسئول خواهران ستاد بازسازي عتبات عاليات استان سمنان خبرداد؛
اهدای 716 گرم طلا توسط بانوان استان سمنان براي بازسازی عتبات
مسئول خواهران ستاد بازسازي عتبات عاليات استان سمنان گفت: 716 گرم طلا در 5 ماهه نخست سال براي بازسازي عتبات عاليات جمع‌آوري شده است.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از مرآت،زهرا همتی مسئول خواهران ستاد بازسازي عتبات عاليات استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت درخصوص کمک های غیر نقدی مردم استان سمنان برای بازسازی عتبات گفت: 716 گرم طلا به همراه 11 عدد نیم سکه، 7 عدد ربع سکه و 1 عدد تمام سکه بهار آزادی توسط مردم ولایی استان سمنان در جهت بازسازی عتبات اهدا شده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از 25 گرم طلا به همراه یک ربع سکه برای بازسازی حرم حضرت ابوالفضل(ع) جمع آوری شده است، افزود: بانوان استان سمنان برای بازسازی حرم امام حسین(ع) بیش از 109 گرم طلا به همراه 3 ربع سکه کمک کرده اند.

مسئول خواهران ستاد بازسازي عتبات عاليات استان سمنان در ادامه اظهار کرد: بیش از 114 گرم طلا به همراه 2 سکه برای ترفیع گنبد امام حسین جمع آوری شده است.

همتی با بیان اینکه بیش از 256 گرم طلا به همراه 7 عدد نیم سکه و یک ربع سکه در جهت تکمیل صحن حضرت زهرا(س) جمع آوری شده است، افزود: برای بازسازی حرم امامین عسکریین در سامرا نیز به میزان  32 گرم طلا جمع آوری شده است.

وی همچنین تصریح کرد: بانوان استان سمنان برای بازسازی عتبات نیز بیش از 174 گرم طلا به همراه 4 نیم سکه و یک ربع سکه کمک کرده اند.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه