يكشنبه, 3 ارديبهشت 1396 - الأحد 27 رجب 1438 - Sunday 23rd April 2017

تودیع و معارفه مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
با حضور جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور برگزار شد؛
تودیع و معارفه مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان
آئین تودیع و معارفه مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان با حضور جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی، طی مراسمی با حضور سرتیپ محمد حسن نامی؛ جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور و مسئولان استانی تودیع و معارفه مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سمنان در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی این شهر برگزار شد.

راه‌اندازی 5 سازمان‌ جدید در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس

در این مراسم محمد حسن نامی، جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور با اشاره به اینکه الگوبرداری از فرهنگ دفاع مقدس را در حال حاضر کاملا در منطقه قابل مشاهده است، گفت: انقلاب اسلامی توانست الگوی مقاومت را براساس الگوی دفاع مقدس و فرهنگ جهاد و شهادت در منطقه ایجاد کند.

نامی با اشاره به به شرایط سخت و فشارهای زیاد دشمنان در دوران هشت سال دفاع مقدس افزود: رزمندگان اسلام به خصوص رزمندگان سمنان در این مدت همواره در مقابل توطئه‌های و برنامه‌های دشمنان ایستادگی کردند.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس تکرار واقعه عاشوراست، اظهار کرد: باید انتقال فرهنگ جهاد و شهادت و پایداری و مقاومت روز به روز توسط مردم بیشتر شود.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس از راه‌اندازی سازمان‌های سیما فیلم، روحانیون، زنان، مردم‌نهاد و پیشکسوتان، بنیاد خبرداد.

نامی با اشاره به فعالیت 2هزار و 600 استاد در زمینه دفاع مقدس در دانشگاهها گفت:  اساتید مربوطه دو واحد درسی دفاع مقدس را در سراسر دانشگاههای کشور تدریس می کنند که این کار بزرگی است.

پارک موزه دفاع مقدس استان سمنان در سال 95 افتتاح می شود

همچنین سرهنگ پهلوان، مدیر کل سابق حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان در ادامه این مراسم با ارائه گزارش عملکرد این بنیاد گفت: شاهد پیشرفت های چشمگیری در زمینه جمع آوری و ثبت اسناد موجود در حوزه دفاع مقدس بوده ایم.

پهلوان از افتتاح پارک موزه دفاع مقدس استان سمنان در سال 95 خبر داد و افزود: ساخت و ساز پارک موزه در پایان 94 به اتمام می رسد.

وی با بیان اینکه 9 هزار جلد کتاب با موضوع دفاع مقدس در استان به چاپ رسیده است، تصریح کر: فرهنگ سرای دفاع مقدس در حد 95 درصد انجام شده است.

مدیر کل سابق حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان در خاتمه خاطرنشان کرد: نشریه نگین با 26 عنوان چاپ شده که تنها نشریه دفاع مقدس در استان سمنان است.

پارک موزه  دفاع مقدس، انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل های بعدی است

سرهنگ سلامی مدیر کل جدید حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان  در ادامه این مراسم با بیان اینکه دفاع مقدس می تواند تاریخ انقلاب را تمدید کند، گفت: ارزشهای دفاع مقدس از نیازهای بزرگ جامعه است واگر ترویج یابد پیروز خواهیم شد

مدیر کل جدید حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان در ادامه افزود: وظیفه آحاد مردم حفظ و نشر آثار دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه پارک موزه دفاع است که از افتخارات این ا ستان است، اظهار کرد:موزه دفاع مقدس، انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل های بعدی خواهد بود.

در این مراسم، تودیع سرهنگ «فریدون پهلوان» مدیر کل سابق حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان و معارفه سرهنگ پاسدار «سلامی» به مدیریت این اداره کل، با حضور مسئولان، مدیران، فرماندهان نظامی و انتظامی استان برگزار ‌شد.

در پایان مسئولان و مدیران استانی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات سرهنگ فریدون پهلوان تقدیر کردند.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه