چهارشنبه, 9 فروردين 1396 - الأربعاء 02 رجب 1438 - Wednesday 29th March 2017

حماسه 9 دی تا قیام مصلح جهانی ماندگار است

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
کارشناس مسائل سیاسی؛
حماسه 9 دی تا قیام مصلح جهانی ماندگار است
کارشناس مسائل سیاسی گفت: روز 9دی روز یکپارچگی ملت است. چرا که در این روز همه با هم متحد شدند و تولی و تبری در ملت یکپارچه و متحد بروز پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی:از زمانی که جریان فتنه در روز قدس و ۱۳آبان سال ۸۸ بر شعار "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" ضربدر کشید و اقدام به سردادن شعارهای انحرافی کرد، تا هتک حرمت بزرگترین مقدسات مردم ایران خیلی طول نکشید. فتنه گران با هتاکی به امام راحل در ۱۶آذر قلب ملت ایران را به درد آورد اما وقتی کار به جسارت به خیمه ابا عبدالله(ع) و هتاکی به روز مقدس عاشورا کشید صبر ملت لبریز شد.

مردم مسلمان ایران در تظاهرات ۹دی۸۸با حضور چشمگیرخود،بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان را به جهانیان نشان دادند به طوری که این حضور پرشور برای همیشه به عنوان حماسه ای ماندگار در تاریخ ایران به ثبت رسید.

ملت ایران در حماسه ۹دی نشان داد که همچون سپری پولادی از آرمان های انقلاب و اعتقادات خود دفاع می کند. حماسه با شکوه ۹دی نشانه اقتدار و ایستادگی مردم در برابر دشمنان بود و این حماسه تاریخی توانست نسل جدید را با حوادث دفاع مقدس و انقلاب آشنا سازد.

 

به مناسبت سالروز حماسه 9 دی به مصاحبه و گفت و گو با عفت دیابی کارشناس مسائل سیاسی پرداختیم.

دیابی در بیان حماسه 9 دی گفت:حماسه 9دی نماد بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اسلام و ارزشهای اصیل آن ایستاده اند؛روز نهم دی ماه روزی ماندگار در تاریخ ملت ایران است،که دشمنان خدا را مایوس و قلب امام زمان را شاد ساخت.

وی در ادامه بیان کرد: در واقع روز 9دی روز قلبه جندالله بر جندالشیطان است.

این کارشناس سیاسی اظهار کرد:مردم در 9دی نشان دادند که با بصیرت اند و دست از راهبرد واقعی مان که ولایت فقیه است برنمی دارند چرا که امامشان وصیت نمود:پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکتتان آسیب نرسد.

دیابی در ادامه افزود: می توان گفت روز 9دی روز یکپارچگی ملت است. چرا که در این روز همه با هم متحد شدند و تولی و تبری در ملت یکپارچه و متحد بروز پیدا کرد.

وی در نهایت گفت: مردم سالاری دینی در این خیزش آگاهانه قد برافراشت و حماسه ای شد که تا قیام مصلح جهانی ماندگار است.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه