پنجشنبه, 7 ارديبهشت 1396 - الخميس 01 شعبان 1438 - Thursday 27th April 2017

دختر هکر روس در فهرست تحریمهای آمریکا +عکس

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
دختر هکر روس در فهرست تحریمهای آمریکا +عکس
کاخ سفید یک دختر جوان روسیه را پس از ظن و گمانهایی مبنی بر کمک به مسکو برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری امریکا در فهرست تحریم ها قرار داد.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از "اسکای نیوز"، آلیسا شِوچِنکو هکر ماهری است که شرکت بزرگی وی را برای پیدا کردن نقایص امنیتی استخدام کرده بود پیش از آنکه این شرکت خود در هفته گذشته در فهرست تحریمهای امریکایی قرار گیرد.

تنها اطلاعاتی که در مورد شرکت ZOR وجود دارد این است که این شرکت، تحقیقات فنی در اختیار آژانس اطلاعات وزارت خارجه روسیه قرار داده است.

به گفته روزنامه انگلیسی گاردین، شوچنکو تاکید کرد که هرگز کاری را به طور آگاهانه برای دولت روسیه انجام نداده است.

بنا به چندین ایمیلی که روزنامه گاردین دریافت کرده است، این هکر روسی ضمن دفاع از خود، گفت: کاخ سفید شاید اطلاعاتی نادرستی به دست آورده و یا برداشت اشتباهی از واقعیتها کرده است.

وی خاطرنشان کرد که به نظر می رسد یک هکر کوچک و شرکت ضعیفش انتخابی ایده آل برای تحریم ها هستند. من تلاش نمی کنم که پنهان بشوم. زیاد مسافرت می روم و مهمتر از همه آن است که نه پول زیادی دارم، نه قدرت و نه روابطی.

این هکر روس همچنین تمام داستان دخالت روسیه در انتخابات امریکا را به سخره گرفت.

گفتنی است که دستگاه اطلاعات آمریکا در گزارشی که روز جمعه منتشر شد، آورده است که ولادمیر پوتین و دولتش برای تسهیل انتخابِ ترامپ و تضعیف تبلیغات انتخابات رقیب دموکراتش هیلاری کلینتون تلاش کردند.

در این گزارش آمده است که هدف اصلی مسکو از مداخله در انتخابات ضربه زدن به ریاست جمهوری احتمالی کلینتون و سپس حمایت از ترامپ بوده است.

این گزارش بر پایه اطلاعاتی است که دفتر تحقیقات فدرال و آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا و آژانس امنیت ملی گردآوری کرده اند.

ترامپ اما گفت که هک تبلیغات انتخاباتی بر نتایج انتخابات ریاست جمهوری که در نوامبر گذشته برگزار و به پیروزی اش انجامید، تاثیری نداشته است.
 

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه