پنجشنبه, 7 ارديبهشت 1396 - الخميس 01 شعبان 1438 - Thursday 27th April 2017

زنان توانمندترین سربازان برای اجرای اقتصاد مقاومتی هستند

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
زنان توانمندترین سربازان برای اجرای اقتصاد مقاومتی هستند
زنان استان سمنان اقدام و عمل شان را در راستای اجرایی شدن خواسته رهبری معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در حوزه اقتصاد از خانواده هایمان آغاز خواهند کرد.

به گزارش شاخه طوبی، بسیج جامعه زنان استان سمنان به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن بیانیه‌ای را منتشر کرد که در این بیانیه آمده است:

فاطمه(سلام الله علیها)! دامان تو ، معراج فرزندان علوی و مردان نبوی شد . آن زمان که ربِّ ولی ،حسن(علیه السلام) را بسرشت تا امامتِ بعدِ علی(علیه السلام) را به دوش بکشد و ملائک هلهله ی شادی کشیدند و علی(علیه السلام)  و فاطمه(سلام الله علیها)!  دستها را به نشانه ی شکر بالا برده و سر به سجده گذاشته و ایمان داشتند که بعدِ حسن(علیه السلام) ، فرزندان دیگر فاطمه(سلام الله علیها)!  هم خواهند آمد و روزی خواهد رسید که مهدی (عجل الله تعالی و فرجه الشریف) خواهد آمد.

مهدی (عجل الله تعالی و فرجه الشریف)  خواهد آمد و یارانش گرد او جمع خواهند شد و گروهی از یاوران مهدی فاطمه، از سرزمین سلمان فارسیِ پیامبر خدا هستند کسانی که رهبرشان روح اله(رحمه اله علیه) ، خمینی بت شکن از سلاله ی پاک فاطمی و سید علی پرچم را بعد از روح اله به دست گرفت تا همراه یاوران مهدی(عجل الله تعالی و فرجه الشریف)  که برخاسته از ایران اسلامی هستند مهدی فاطمه(عجل الله تعالی و فرجه الشریف)  را یاری کند. و زیباتر آن است که گروهی از یاوران مهدی(عجل الله تعالی و فرجه الشریف)، زنان مسلمان فاطمی هستند آنانکه سیرتشان را فاطمی کردند و پیرو دین الهی شدند و اعتقادشان را نبوی کردند و رهرو راه مهدوی گشتند. و حال ما به پیروی و حمایت از این زنان فاطمی و با امید و دعای آنکه جزء زنان و یاوران مهدی فاطمه(عجل الله تعالی و فرجه الشریف)  باشیم اعلام می کنیم که:

فرزند پاک و متدین فاطمی ایران اسلامی، سیدعلی خامنه ای را تنها نخواهیم گذاشت و ایمان قلبی مان بر آن است که ایشان ولی فقیه زمانمان است و سخنان و راهش در راستای اهداف قیام مهدی فاطمه(عجل الله تعالی و فرجه الشریف)  است. از خداوند عزّو جل خواستار آن هستیم که قیام انقلاب اسلامی ایران را با رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) به قیام جهانی حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی و فرجه الشریف) متصل فرماید.

زنان ایران اسلامی, همگام و همراه با مردان این سرزمین ، خمینی زمان را تنها نگذاشتند و سلطنت دوهزار و پانصدساله را به خاک نشاندند و در جنگ هشت ساله رژیم بعث عراق علیه ایران در کنار همسران و فرزندان و برادرانشان ماندند و جنگیدند و مجروح شدند و به شهادت رسیدند ودر این میان استان سمنان سیزده شهید زن را به یادگار گذاشته است. ما زنان این دیار در نگهداشتن یاد شهدا و ادامه دادن راه و هدف مردان و زنانی که یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستند، اعلام می داریم که تا قیام مهدی فاطمه همواره در جبهه ی حق حضور یافته و تا پای جان راه شهدا را ادامه خواهیم داد.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مزین به سال "اقتصاد مقاومتی ، اقدام  و عمل" شد، ما همه ی زنان استان سمنان به حمایت از مقام عظمای ولایت با تلاش و حمایت از تولیدات داخلی، همراهی مان را در عملی شدن خواسته ی ولی فقیه مان برای رهایی از تحریم های چندین ساله ی دشمن اعلام می کنیم تا ثابت کنیم تحریم به فرموده ی رهبرمان که در بیانات خویش به آن اشاره فرمودند کهنه کتابی ست بی اثر بر مقاومت و ایستادگی ملت ایران اسلامی و بی اثر بر انگیزه و شوق ملت ایران در دفاع از خاک و دین و انقلابشان.

در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، ما زنان استان سمنان در اجتماع خانواده و تغییر و تدبیر در زمینه سبک زندگی و تربیت فرزندانمان، تلاش برای اجرای فرمایشات رهبری (مدظله العالی) خواهیم داشت چرا که معتقدیم خانواده ها، اجتماع را خواهند ساخت و فرزندانمان سربازان این مرز و بومند و همسرانمان، گردانندگان چرخهای اقصادی کشور و برخی از زنان همراه کنندگان مردانمان در پیشرفت اقتصادی ایران اسلامی .پس اعلام خواهیم داشت اقدام و عمل مان را در راستای اجرایی شدن خواسته رهبری معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)  در حوزه اقتصاد از خانواده هایمان آغاز خواهیم کرد.

استکبار ستیزی، توجه و شناخت همه جانبه دشمنانی است که ده‌ها سال است برای سرنگونی و شکست انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده‌اند  و به فرموده مقام معظم رهبری که در فرمایشات خود " از دولت جبار و متجاوز آمریکا بعنوان سردمدار استکبار جهانی یاد کردند و فرمودند: آمریکا و قدرتهای کوچک و بزرگ هم پیمان او به دلیل خصومت دیرینه و اصطکاک منافع خود با اسلام و یا هراس از آن، دشمن ایران اسلامی هستند" از مسئولین خواستاریم ضمن هوشیاری کامل در اجرای برجام راه نفوذ دشمن را بسته ودست دشمن و هرگونه دخالت موذیانه او را از انقلاب اسلامی قطع نموده و در غیر این صورت با مشت گره کرده ملت ایران روبرو خواهندشد.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه