چهارشنبه, 9 فروردين 1396 - الأربعاء 02 رجب 1438 - Wednesday 29th March 2017

سلامت هر جامعه در گرو سلامت خانواده‌های آن است

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
سلامت هر جامعه در گرو سلامت خانواده‌های آن است
عضو فراکسیون زنان در مجلس تصریح کرد: بحث خانواده ،موضوعی مهم و بنیادی برای جوامع امروزی است و سلامت جامعه را باید در سلامت خانواده های هر جامعه دنبال کنیم .

به گزارش شاخه طوبی به نقل اززنان خبر؛ پروانه مافی در افتتاحیه دوره آموزشی تازه های حقوق خانواده گفت: بحث خانواده ،موضوعی مهم و بنیادی برای جوامع امروزی است و در چنین شرایطی است که دنیا بحث بازگشت به بنیان خانواده را مطرح کرده است.

نماینده مردم تهران ،شمیرانات،اسلامشهر ،ری و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: تجربه گذشته دنیا نشان داده است پیگیری فردگرایی و فردیت زنان و مردان در جوامع امری اشتباه بوده و نیاز است مجددا بر تقویت خانواده تاکید شود.

عضو فراکسیون زنان در مجلس در خصوص سلامت جامعه ادامه داد: سلامت جامعه را باید در سلامت خانواده های هر جامعه دنبال کنیم .

وی با اشاره به سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری عنوان کرد: مقام معظم رهبری با ابلاغ سیاستهای کلی خانواده ،نقشه راه را برای همه روشن کرده اند.

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس به افتتاح دفتر مجمع نمایندگان تهران در اسلامشهر اشاره کرد و گفت : با افتتاح دفتر مجمع نمایندگان تهران در اسلامشهر ،فرصت مغتنمی برای خدمتگزاری و پیگیری مشکلات این شهرستان ایجاد شده است و همت روسای ادارات و هماهنگی مناسب با نمایندگان را انتظار داریم.

وی با ذکر این نکته که آموزش هزینه نیست و سرمایه گذاری است ، بر اهمیت برگزاری دوره های آموزشی با موضوع خانواده تاکید کرد و گفت : زحمات مسوولان برگزار کننده دوره‌های آموزشی تحکیم خانواده در شهرستان ثمر داده و طی ۲ سال گذشته به میزان ۱۵ درصد از آمار طلاق و درگیری های خانوادگی و همچنین مراجعه به محاکم قضایی کاهش پیدا کرده است.

گفتنی است دوره های آموزشی تازه های حقوق خانواده به همت فرمانداری اسلامشهر و مشارکت دفتر مجمع نمایندگان مجلس در تهران و با حضور مدیران شهرستان برگزار شده است .

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه