پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

شهادت شیخ نمر، آغازگر بیداری اسلامی در عربستان است/ رژیم سعودی در آینده ای نزدیک با چالشی جدی مواجه خواهد شد

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
شهادت شیخ نمر، آغازگر بیداری اسلامی در عربستان است/ رژیم سعودی در آینده ای نزدیک با چالشی جدی مواجه خواهد شد
یک استاد دانشگاه با تاکید براینکه شهادت شیخ نمر آغازگر بیداری اسلامی به معنای واقعی در عربستان است، گفت: این بیداری، حتمی است و شیخ نمر با خون خود نهال بیداری اسلامی را در عربستان آبیاری کرد.

علی روشن، استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی؛ در گفتگو با خبرنگار شاخه طوبی درخصوص شهادت آیت الله نمر گفت: روحانی شیعی برجسته عربستانی، شیخ «نمر باقر النمر»، ازچهره های به یاد ماندنی تاریخ تشیع به شمارمی رود که شجاعت و ظلم ستیزی و بلند منشی و اندیشه های باز سیاسی و خط مشی فکری و جهادی وی برای جوانان انقلابی و شیعه عربستان، الگوی مناسبی برای ادامه راه تا پیروزی برابر دولت ستمگر آل سعود است.

این کارشناس سیاسی با بیان اینکه شیخ نمر با شجاعتی تحسین برانگیز به تنهایی در مقابل حکومت ستمگر آل سعود به مقابله برخاست، اظهار کرد: هیچگاه در برابر ظلم و جور رژيم سعودي سکوت نکرد.

وی در ادامه افزود: شیخ نمر، مبارزی است که بیرق مبارزه را شجاعانه برافراشت و این شجاعت و روحیه شهادت طلبی اش به نحوی بود که در یکی از خطبه هایش به شدت در برابر رژیم ستمگر سعودی موضع گیری کرد

روشن با تاکید براینکه شهادت شیخ نمر آغازگر بیداری اسلامی به معنای واقعی در عربستان است، گفت: این بیداری، حتمی است و شیخ نمر با خون خود نهال بیداری اسلامی را در عربستان آبیاری کرد.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره بیداری اسلامی اظهار کرد: وقتی بیداری اسلامی در دنیای اسلام رخ می دهد، شما می‌بینید چقدر دستپاچه می شوند، تلاش می کنند، بلکه ضایعش کنند، بلکه نابودش کنند.

این کارشناس سیاسی همچنین تصریح کرد: بیداری اسلامی نابود شدنی نیست؛ بلکه به فضل الهی، به حول‌وقوّه‌ی الهی به اهداف خود خواهد رسید.

این استاد دانشگاه در خاتمه خاطرنشان کرد: بدون تردید آتش مبارزه با ظلم و ستم رژیم آل سعود نه تنها با شهادت این روحانی مبارز خاموش نخواهد شد بلکه با بصیرت و آگاهی ملت مسلمان عربستان شعله ورتر خواهد شد و رژیم سعودی را در آینده ای نزدیک با چالشی جدی مواجه خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه