دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 - الاثنين 05 شعبان 1438 - Monday 1st May 2017

طرح میقات الرضا در 4 بقعه متبرکه شهرستان های گرمسار و آرادان اجرا می شود

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
مدیر اوقاف و امور خیریه شهرستان های گرمسار وآرادان:
طرح میقات الرضا در 4 بقعه متبرکه شهرستان های گرمسار و آرادان اجرا می شود
مدیر اوقاف و امور خیریه شهرستان گرمسار از اجرای طرح میقات الرضا در استان سمنان خبرداد و گفت: این طرح در 4 بقعه متبرکه شهرستان های گرمساروآرادان اجرا می شود.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از گرمسارآنلاین صبح امروز نشست اعضای هیئت امنای امام زادگان و بقاع متبرکه با هدف بررسی مشکلات با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی و مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های گرمسارو آرادان در محل مسجد صاحب الزمان(عج) گرمسار برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام رضا نفری؛ مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های گرمساروآرادان با اعلام این خبر اظهارکرد: طرح میقات الرضا برای استفاده های خاص و عمومی زائران علی ابن الموسی الرضا (ع) و ایجاد امکانات رفاهی در جهت بهره برداری بیشتر مردم از این اماکن مذهبی در بقاع متبرکه شهرستان های گرمسارو آرادان همچون امام زاده عاقب شهر ایوان کی و امامزادگان اسماعیل و شمس الدین گرمسار و علی اکبر(ع) و سلطان شاه نظر آرادان اجرا می شود.

مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های گرمساروآرادان در ادامه از وجود و فعالیت بیش از 26 بقعه متبرکه و امام زاده در سطح شهرستان های گرمساروآرادان اشاره کردو گفت: طرح توسعه در جهت افزایش امکانات رفاهی و عمومی در بیش از 15 بقعه متبرکه در شهرستان های گرمسارو آرادان به تصویب و در مرحله اجرا قرار داده شده است .

نفری در ادامه گفت: بقاع متبرکه با اجرای پروژه های رفاهی در جهت افزایش رضایت مندی مردم با هدف کمک های مردمی و خیرین نیز برنامه ریزی می گردد.

در ادامه این جلسه غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی به اجرای موفق طرح میقات الرضا در جهت افزایش میزان حضور مردمی در بقاع متبرکه و استفاده عمومی از امکانات برای استقبال از زائران امام هشتم اشاره کردو افزود: این طرح باید در زمینه بودجه بندی در اولویت امور سازمان اوقاف و امور خیریه در جهت زنده نگه داشتن بقاع متبرکه در مسیر زائران علی ابن الموسی الرضا (ع) قرار داده شود .

نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: بقاع متبرکه و امام زادگان باید با طرح های خوب اقتصادی به دنبال افزایش خودکفایی خود در مقوله های افزایش امکانات رفاهی باشند و اداره اوقاف و امور خیریه در اجرای طرحهای جامع و توسعه در نقاط خاص شهرستان های گرمساروآرادان اهتمام ورزد .

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه