پنجشنبه, 7 ارديبهشت 1396 - الخميس 01 شعبان 1438 - Thursday 27th April 2017

قلبی سخاوتمند و دستانی پرمهر

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
شاخه طوبی گزارش می دهد؛
قلبی سخاوتمند و دستانی پرمهر
آشنایی با یک انجمن خیریه دانشجویی
،گروهی از دانشجویان دانشگاه سمنان به شکلی خودجوش با حمایت خانه فرهنگ دانشگاه سمنان اقدام به تشکیل کانون خیریه ای تحت عنوان کانون خیریه مهر دانشگاه سمنان نمودند.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی،گروهی از دانشجویان دانشگاه سمنان به شکلی خودجوش با حمایت خانه فرهنگ دانشگاه سمنان اقدام به تشکیل کانون خیریه ای تحت عنوان کانون خیریه مهر دانشگاه سمنان نمودند که به تازگی فعالیت های خود را در سطح دانشگاه و شهرستان سمنان شروع نموده.

محمد فلاحی دبیر کانون خیریه ی دانشگاه سمنان در گفت و گو با خبر نگار شاخه طوبی گفت:

این کانون حدود یک ماه است که با حمایت دانشگاه سمنان فعالیت های خود را در دانشگاه و برون دانشگاه شروع نموده است.  

وی در توضیح فعالیت های کانون گفت:این گروه خیریه هفته گذشته به مناسبت هفته جهانی معلولان بازدیدی از مرکز توانبخشی معلولان سمنان داشتند و در آنجا با برگذاری مسابقات و اهدای هدایایی به این معلولان تلاش  کردند تا آنها را شاد کنند.

وی در ادامه افزود:در همان هفته با همکاری بهزیستی استان سمنان جشن بزرگی را برای این معلولان در سالن هلال احمر سمنان تدارک دیدیم و اعضای کانون خیریه در آنجا به عنوان تیم اجرایی مسئولیت برگذاری مراسم را بر عهده داشتند.

وی در ادامه گفت:برگذاری غرفه خیریه در نمایشگاه های مختلف دانشگاه از دیگر فعالیت های این گروه است که در این غرفه اعضای کانون محصولاتی را عرضه می کنند و پول حاصل از فروش آنان را صرف امور خیریه می نمایند.

این گروه شب گذشته با توجه به شروع فصل سرما غرفه هایی را در این دانشگاه برپا کرده بودند تا با جمع آوری لباس گرم و کمک های مالی به نیازمندان شهر سمنان کمک نمایند، که این اقدام آنان مورد استقبال دیگر دانشجویان نیز قرار گرفت.

دبیر انجمن گفت:کمک هایی که در این برنامه ها جمع آوری می شود به افراد نیازمند اهدا خواهد شد؛ برای مثال هدایایی که در برنامه جمع آوری لباس گرم در غرفه ها جمع شد محتویات آنها توسط بچه های کانون ثبت شده و به ارگان هایی که این کمک ها را به نیازمندان می رسانند مانند بهزیستی و کمیته امداد اهدا می کنیم.

وی در ادامه حامیان این کانون را این گونه معرفی کرد:علاوه بر دانشگاه سمنان توسط سازمان های بهزیستی، ورزش و جوانان،شهرداری و کمیته امداد حمایت می شویم. با این حال باز هم با مشکل مالی مواجه هستیم و در بسیاری از مواقع اعضای کانون برای رفع این مشکلات شخصا هزینه می کنند.

محمد فلاحی گفت:از زمانی که وارد این کانون خیریه شدم فعالیت هایم در این کانون را از بزرگترین افتخارات در زندگی ام می دانم.

دبیر این انجمن خبر داد:جشن شب یلدا مراسم بعدی کانون خیریه ما خواهد بود

وی به عنوان حرف آخر گفت: شعار ما قلبی سخاوتمند و دستانی پرمهر است.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه