چهارشنبه, 9 فروردين 1396 - الأربعاء 02 رجب 1438 - Wednesday 29th March 2017

لغو مجوز نشریه «یالثارات» اتفاقا نشان‌دهنده اهمیت جایگاه زن در نظام اسلامی است

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
لغو مجوز نشریه «یالثارات» اتفاقا نشان‌دهنده اهمیت جایگاه زن در نظام اسلامی است

به گزارش شاخه طوبی،مینو اصلانی در گفت‌‌و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی به تبع آموزه‌های اسلامی چنان جایگاه رفیع و ویژه‌ای را برای زنان جامعه قائل است که شاهد هستیم نشریه‌ای که به یک خانم در این نظام توهین می‌کند در مدت زمان کوتاهی دستور لغو مجوز به آن داده  و مجوزش باطل می‌شود.

وی ادامه داد: این حاکی از نگاه رفیع، ارزشی و کرامتی است که نظام جمهوری اسلامی برای زن قائل است البته این نگاه از آموزه‌های دین مبین اسلام نشأت گرفته است که در دیدگاه‌های امام خمینی(ره) و سپس مقام معظم رهبری نیز وجود دارد، این یک جریان تأثیرگذار بوده است که می‌توانیم تبلور آن را در نظام جمهوری اسلامی می‌بینیم.

رئیس بسیج جامعه زنان افزود: در گذشته نیز شاهد بودیم که در هر جا اگر به شخصیت انسانی زن خدشه‌ای وارد شده است نظام جمهوری اسلامی در دفاع از زنان و پیشگیری از خدشه دار شدن شخصیت زن پیش آمده و از آن دفاع کرده است و در مقاطع مختلف شاهد این مهم بودیم.

اصلانی اظهار داشت: با دیدگاه‌‌های مقام معظم رهبری این جریان ادامه پیدا کرده است تا جائیکه مقام معظم رهبری الگوی زن ایرانی را به عنوان الگوی سوم زنان جهان بشریت  مطرح می‌کنند و امروز به جایی رسیده‌ایم که اگر جریانی یا نشریه‌ای بخواهد به این جایگاه خدشه وارد کند بلافاصله با آن برخورد شده و مجوز نشریه را باطل می‌کنند.

فارس

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه