دوشنبه, 4 ارديبهشت 1396 - الاثنين 28 رجب 1438 - Monday 24th April 2017

محبت شاه کلید وحدت است/هدف از انقلاب حضرت امام رسیدن به اوضاع فعلی جامعه ایران بود؟

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
رضوانه دباغ در گفت و گو با خبر نگار شاخه طوبی؛
محبت شاه کلید وحدت است/هدف از انقلاب حضرت امام رسیدن به اوضاع فعلی جامعه ایران بود؟
فرزند بانوی مبارز انقلاب از دغدغه هایش می گوید.
رضوانه دباغ گفت: پیامبر اسلام (ص)و حضرت علی (ع) بر وحدت تاکید زیادی داشتند،و تیغ برنده شان در این راه جز محبت نبود اگر از راهی جز مهربانی می خواستند مردم را به اسلام و به وحدت دعوت کنند این همه گرایش به سمت اسلام وجود نداشت.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی:رضوانه دباغ دختر مرحوم مرضیه حدیدچی در گفت و گو با خبرنگار شاخه طوبی از دغدغه هایش پیرامون انقلاب و وحدت در کشور گفت: انقلاب اسلامی،تفکرات امام خمینی و بیانات مقام معظم رهبری نکاتی کلیدی برای یک مسلمان ایرانی در پیشبرد راه انقلاب است این نکته که ایرانی مسلمان در برابر این عوامل  چه تکلیفی دارد و چقدر باید به آنها بها بدهد دارای اهمیت است.

وی در ادامه گفت: دختری که چادر به سر می کند و خود را پیرو انقلاب می داند تکلیف بزرگی بر گردنش است و رسالتی قابل اهمیت دارد واز لحظات عمرش باید هوشیارانه، با بصیرت وبا بینش عمیق استفاده کند این که می گویند سیاست ما عین دیانت ماست یعنی ما مو به مو باید تکلیف خودمان را با تبعیت عملی و رفتاری و قولی از معصوم و قرآن بگیریم پس به شناخت هر چه بیشتر آنها لازم است.

رضوانه دباغ در ادامه افزود:ما به هیاهو های اجتماع کاری نداریم ما دشمنی داریم که هدفش نابودی ایران اسلامی است این تکلیف روشن آن است. حال تکلیف یک دختر مسلمان چیست؟ ما باید نیتمان را مرور کنیم هیچ کس به غیر از خود مان و پروردگارمان از نیت باطنی مان با خبر نیست باید کارهایمان را برای خدا خالص کنیم و در این راه مواظب باشیم که به خودمان مغرور نشویم.

وی با توجه به هفته وحدت گفت: پیامبر اسلام (ص)و حضرت علی (ع) بر وحدت تاکید زیادی داشتند،و تیغ برنده شان در این راه جز محبت نبود اگر از راهی جز مهربانی می خواستند مردم را به اسلام و به وحدت دعوت کنند این همه گرایش به سمت اسلام وجود نداشت.

 وی در ادامه افزود:مقام معظم رهبری همواره بر جذب حداکثری و دفع حداقلی تاکید می کنند پس جوری باید مسلمان باشیم و اسلامی عمل کنیم که دیگران نیز حقانیت عقاید ما را باور نمایند و به سوی ما گرایش پیدا کنند،امری که بیش از هر چیز اهمیت دارد و باید به آن توجه نماییم هدایت گری است؛باید این وظیفه را بر دوش خود حس کنیم که من هم برای اسلام باید حرکتی کنم.

وی گفت:در حال حاضر در جامعه مان شاهد آن هستیم که جمع هامان گروه گروه شده و هفته وحدت این را نمی طلبد.

انقلاب را مرور کنید و امنیت این سرزمبن عزیز را قدر بدانیدو برای شکرانه این امنیت باید هوشیار و آگاه باشیم

رضوانه دباغ به جوانان ایرانی توصیه کرد:  حتما به  موزه عبرت بروید و از آنجا بازدید کنید تا به ریشه عناد و دشمنی دشمنمان پی ببرید تا بفهمید چرا ما پوست و گوشت و خونمان مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را فریاد می زنیم.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر عوامل زیادی در کشور دست به دست هم داده اند که جوانان ما را از بی هویت شدن نگران نمی کند در حال حاضر باید از خودمان بپرسیم هدف از انقلاب حضرت امام رسیدن به اوضاع فعلی جامعه ایران بود؟

وی به مزاح از قول مادر گفت: گفتیم که انقلاب را صادر کنیم،نگفتیم که همه اش را صادر کنیم.

بسیار عجیب است ولی امروزه شاهد آن هستیم که افرادی از خارج  کشور آرمانهای اسلام و انقلاب را می ستایند و به آن ایمان دارند اما در کشور خودمان اوضاع جور دیگریست.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه