پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

مشارکت روستاییان در دفاع از حریم عشق+تصاویر

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
گزارشی از گردهمایی بانوان برای پشتیبانی از جبهه‌ مقاومت؛
مشارکت روستاییان در دفاع از حریم عشق+تصاویر
بانوان روستای وامرزان شهرستان دامغان به صورت داوطلبانه با بسته بندی خوراک و پوشاک قدم کوچکی در راه دفاع از حریم عشق برداشتند.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از مرآت، مردم انقلابی استان سمنان در 8 سال جنگ تحمیلی پشتیبانی و حمایت خود را از رزمندگان اسلام با ارسال اقلام مورد نیاز جبهه ها نشان می دادند.

در برهه کنونی که سال ها از آن روزها می گذرد که در آن طرف مرزها جنگ و درگیری است مردمان این دیار در پشتیبانی از مدافعان حرم همانگونه رفتار می کنند.

 پایگاههای مردمی  در سراسر استان سمنان توسط مردم ولایتمدار و انقلابی استان در جهت جمع آوری و ارسال اقلام مورد نیاز جبهه  مقاومت راه اندازی شده که پشتیبانی خود را از مدافعان حرم نشان می دهند.

تاکنون محموله کمک‌های  نقدی و غیر نقدی بسیاری از سوی مردم استان سمنان به جبهه مقاومت ارسال شده است  و جمع‌آوری کمک‌های مردمی در این استان همچنان ادامه دارد.

روستاییان این استان نیز در کمک به جبهه مقاومت تاکنون کم نگذاشته اند و با بسته بندی خشکبار و البسه در دفاع از حرم سهیم شدند.

بانوان روستای وامرزان شهرستان دامغان نیز طی آیینی بسته های خشکبار شامل مغزی جات و محموله کمک های مردمی را برای رزمندگان جبهه های مقاومت بسته بندی و ارسال کردند.

کمکهای مردمی اهالی روستای وامرزان به صورت نقدی مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان و غیرنقدی شامل خشکبار به ارزش بالغ بر 2 میلیون و 600 هزار تومان به جبهه مقاومت اهدا شده است.

گفتنی است که با توجه به سرمای هوا و شرایط جبهه مقاومت در دفاع از حرم اهل بیت(ع) کمکهای مردمی می تواند تاثیر بسیاری بر روحیه رزمندگان اسلام در جبهه‌ها بگذارد.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه