دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 - الاثنين 05 شعبان 1438 - Monday 1st May 2017

نعمتی در صدر برترین ورزشکاران منتخب ماه جهان

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
نعمتی در صدر برترین ورزشکاران منتخب ماه جهان
زهرا نعمتی همچنان در صدر فهرست نظر سنجی وب سایت رسمی کمیته بین‌المللی پارالمپیک برای انتخاب برترین ورزشکار ماه نوامبر جهان قرار دارد.

به گزارش شاخه طوبی سمنان ، این نظر سنجی از هفته پیش آغاز شده و 6 ورزشکار معرفی شده از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک برای دریافت عنوان برترین ورزشکار ماه نوامبر با هم در رقابت هستند که زهرا نعمتی تا کنون با کسب بیش از 3 هزار رای، به عنوان نفر اول در صدر این فهرست قرار گرفته و 83 درصد آرا را به خود اختصاص داده است. نفر دوم این فهرست ورزشکاری از آلمان با 293 رای، اختلافی چشمگیر با نعمتی دارد.

این نظر سنجی هنوز برقرار است و علاقه مندان فرصت دارند تا روز چهارشنبه، 18 آذر ماه، ساعت 12 با مراجعه به صفحه اصلی وب سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک به نعمتی رای دهند.

زهرا نعمتی، بانوی پرافتخار ورزش جانبازان و معلولین ایران به دلیل عملکردش در رقابت‌های آسیایی تایلند و کسب همزمان سهمیه المپیک و پارالمپیک 2016 ریو در این نظر سنجی انتخاب شده است.

علاقمندان می توانند تا روز چهارشنبه، ۱۸ آذر ماه، ساعت ۱۲ به صفحه اصلی وب سایت کمیته بین المللی پارالمپیک به آدرس www.paralympic.org مراجعه کرده و در ستون سمت راست، نام نعمتی را انتخاب کنند.

فارس

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه