شنبه, 7 اسفند 1395 - السبت 29 جمادى الأولى 1438 - Saturday 25th February 2017

هدیه ویژه هاشمی به شجریان و همسرش

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
هدیه ویژه هاشمی به شجریان و همسرش
غلامعلی رجایی به نمایندگی از آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی با حضور در منزل خواهر استاد شجریان، خانم نسرین شجریان، در جریان آخرین شرایط و روند درمانی استاد قرار گرفت.

به گزارش شاخه طوبی،به گزارش روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن ابلاغ سلام و آرزوی بهبودی و سلامت ایشان، دو حلقه انگشتری زنانه و مردانه را برای استاد شجریان و همسرشان که نگین آن سنگ قبر حضرت امام حسین(ع) است، تقدیم کرد.

هاشمی در حاشیه یکی از کتاب‌های اهدایی خاطرات خویش نوشت: استاد شجریان شخصیت هنری نامدار در کشور هستند که عاشقان زیادی دارند.

آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، همچنین دیروز در دیدار اعضای تشکل‌های اسلامی، سیاسی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از تبعیض قائل‌شدن بین تشکل‌های دانشجویی و سانسور مواضع برخی تشکل‌ها و آزادی عمل دادن به برخی دیگر انتقاد کرد.

او مانع‌تراشی و مخالفت با فعالیت‌های فردی و جمعی ظلم‌ستیزانه دانشجویان را مورد نکوهش قرار داد و افزود: دانشجویان با فعالیت در تشکل‌های مستقل و قانونی، روحیات مخالفت با ظلم و تبعیض را در جامعه نهادینه می‌کنند.

آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی، در پاسخ به اظهار نگرانی‌های برخی از دانشجویان نسبت به بدعهدی بعضی از طرف‌های مذاکره در برجام، گفت: برجام یک سند بین‌المللی است و مطمئن باشید کنگره آمریکا با این کار، نه‌تنها در جهان، بلکه در خود آمریکا تحقیر و منزوی خواهد شد.

 
 
منبع: فرارو

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه