دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 - الاثنين 05 شعبان 1438 - Monday 1st May 2017

وضعیت اثر جدید "انسیه شاه حسینی" در هاله ای از ابهام/سیدزاده: قطعا به جشنواره فیلم فجر نمی رسیم

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
وضعیت اثر جدید "انسیه شاه حسینی" در هاله ای از ابهام/سیدزاده: قطعا به جشنواره فیلم فجر نمی رسیم
تهیه کننده "به کودکان شلیک نکنید" گفت: این فیلم پروژه بسیار سنگینی است و به این سادگی ها نمی توان آن را تولید کرد. با توجه به زمان باقی مانده قطعاً این اثر به جشنواره فیلم فجر امسال نخواهد رسید.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از میزان، انسیه شاه حسینی کارگردان سینما در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درخصوص حضور در جشنواره فیلم فجر گفت: حضور من و یا  فیلم "به کودکان شلیک نکنید"، همه چیز معطوف به انتخاب و تصمیم تهیه کننده اثر است و من اطلاع چندانی از این موضوع ندارم.

وی ادامه داد: ساخت این پروژه هنوز کلید نخورده و هر زمانی که تهیه کننده اثر به این نتیجه برسد که زمان آغاز فرا رسیده فیلمبرداری کلید می خورد.

پس از گفت و گو با شاه حسینی برای روشن شدن وضعیت فیلم سینمایی
"به کودکان شلیک نکنید" به سراغ تهیه کننده این غیلم سینمایی رفتیم.

سید سعید سیدزاده تهیه کننده فیلم "به کودکان شلیک نکنید" در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان از عدم حضور این فیلم در فجر امسال خبر داد و گفت: این فیلم پروژه بسیار سنگینی است و به این سادگی ها نمی توان آن را تولید کرد. با توجه به زمان باقی مانده قطعاً این اثر به جشنواره فیلم فجر امسال نخواهد رسید.

وی درباره زمان دقیق شروع فیلمبرداری اثر خاطرنشان کرد: فعلاً مراحل پیش تولید هم آغاز نشده و تا رفع برخی مشکلات تولید این فیلم مقدور نیست. این مشکلات به علت اینکه ممکن است به تولید فیلم ضربه بزند قابل بیان نیستند اما به محض برطرف شدن آنها "به کودکان شلیک نکنید" کلید می خورد.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه