دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 - الاثنين 05 شعبان 1438 - Monday 1st May 2017

۶ مورد حادثه و حریق در ۷۲ ساعت گذشته در سمنان رخ داد

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری سمنان:
۶ مورد حادثه و حریق در ۷۲ ساعت گذشته در سمنان رخ داد
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از وقوع ۶ مورد حادثه و حریق در ۷۲ ساعت گذشته در سمنان خبر داد.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری سمنان، سعید اسماعیل اظهار داشت: در 48 ساعت گذشته آتش‌نشانی سمنان به 6 مورد حادثه و حریق که به ستاد فرماندهی این سازمان اعلام‌شده بود خدمات‌رسانی شد.

وی اظهار داشت: از 210 تماس گرفته شهروندان به سامانه 125 در سه روز گذشته در ساعات مختلف آتش‌نشانان این سازمان به کمک همشهریان سمنانی شتافتند و امدادرسانی کردند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان در خصوص نوع حادثه‌ها عنوان کرد: درمجموع 6 حادثه اتفاق افتاده در 72 ساعت گذشته 1 مورد آسانسور، 1 مورد مربوط به ضایعات، 2 مورد حریق خودرو، یک مورد محبوس شدن افراد در اماکن و یک مورد حریق اماکن تجاری بوده که در نقاط مختلف شهر سمنان که توسط آتش‌نشانان پوشش داده‌شده است.

آتش‌سوزی در لوازم‌التحریری بلوار ولی‌عصر(عج)

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: آتش‌سوزی یک واحد صنفی در خیابان بلوار ولی‌عصر(ع) سمنان بامداد امروز با اقدام به‌موقع تیم اعزامی ایستگاه شماره یک مهار شد.

سعید اسماعیل‌پور در تشریح حادثه فوق که به علت نامعلومی اتفاق افتاده بود افزود: با هوشیاری و درایت آتش‌نشانان حریق مهار و از گسترش آن به دیگر قسمت‌ها و خسارت بیشتر جلوگیری شد.

وی از اعزام 2 دستگاه خودرو به همراه 7 نفر آتش‌نشان برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و اظهار داشت: حادثه بلوار ولیعصر ساعت 4:48 دقیقه بامداد به سامانه 125 اعلام و گروه در کوتاه‌ترین زمان ممکن با حضور در محل و انجام اقدامات اولیه (بررسی شرایط حریق و پیدا کردن کانون حریق) شروع به اطفاء کردند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی سمنان در نحوه توضیح امدادرسانی این حادثه تشریح کرد: تیم اعزامی بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که حریق در قسمت ورودی این واحد صنفی به دلایل نامعلومی اتفاق افتاده بود که با هوشیاری مالک و افراد حاضر در محل، با اطفاء بخشی از حریق مانع از پیشروی حریق شده بودند که با رسیدن نیروهای امدادی حریق به‌طور کامل مهار و پس از لکه‌گیری و دادن توصیه‌های لازم به عملیات خود پایان دادند.

اسماعیل‌پور در پایان گفت: در این حادثه خسارت مالی فراوانی به این واحد صنفی واردشده و علت اصلی وقوع حادثه احتیاج به نظر کارشناسی دارد.

اتمام عملیات اجرای شبکه آب شرب به زمین‌های معوض شهرداری در مسکن مهر

با اجرای پروژه لوله‌گذاری به طول 2200 متر، عملیات آب‌رسانی به زمین‌های معوض شهرداری در مسکن مهر انجام شد.

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری سمنان گفت: به‌منظور اجرای تأسیسات شهری، اجرای عملیات انتقال آب شرب به زمین‌های معوض شهرداری در مسکن مهر با لوله‌گذاری به طول 2200 متر با استفاده از لوله‌های 53 الی 315 پلی‌اتیلن اجرا شد.

سعید حسینی در ادامه بابیان اینکه در فاز اول، لوله‌کشی آب شرب در زمین‌های فوق انجام شد افزود: در فاز دوم اجرای شبکه فاضلاب شهری محدوده فوق در دستور کار این سازمان قرار دارد.

به گفته وی مدت اجرای این پروژه 3 ماه است و شرکت خصوصی انجام آن را بر عهده دارد.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه