شنبه, 2 بهمن 1395 - السبت 23 ربيع الثاني 1438 - Saturday 21st January 2017

9 دی ماه تجلی بیداری و بصیرت

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
شاخه طوبی گزارش می دهد؛
9 دی ماه تجلی بیداری و بصیرت
مراسم گرامی داشت سالروز حماسه 9 دی صبح امروز در میدان امام سمنان برگزار شد و بانوان سمنانی با حضور خود در این مراسم ضمن محکومیت سران فتنه این روز را گرامی داشتند.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی:حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد

مراسم گرامی داشت سالروز حماسه 9 دی صبح امروز در میدان امام سمنان  برگزار شد و بانوان سمنانی با حضور خود در این مراسم ضمن محکومیت سران فتنه  این روز را گرامی داشتند.

به همین بهانه به گفت و گو مصاحبه با چند تن از این بانوان پرداختیم که مشروح این گفت و گو ها را در ادامه خواهید خواند.

فاطمه خراباتی گفت:امروز به این مراسم آمدیم تا پشتیبانی از رهبر انقلاب هستیم و رهبر ما هیچگاه  تنها نخواهد ماند زیرا از این روز درس گرفتیم آگاه، با بصیرت و گوش به فرمان رهبر باشیم و در خط ولایت حرکت کنیم.

وی در ادامه افزود:فتنه به علت بی بصیرتی عده ای از مردم و سو استفاده دشمن از فضای نا آرام ایران اسلامی رخ داد.

این بانوی سمنانی اظهار کرد: 9دی  نشان می دهد که مردم هیچگاه ولایت فقیه را تنها نمی گذارند و پای این نظام و ولایت ایستاده اند امروز هم به این مراسم آمدیم تا به دشمنان نظام نشان دهیم همواره بر آرمان هایمان معتقدیم و این هشداری برای آن ها محسوب می شود تا دوباره به فکر فتنه گری نباشند.

 وی در نهایت گفت:الگوبرداری های غلط و فراموشی آرمان های اصیل ایران اسلامی و نادیده گرفتن ولایت فقیه  از جمله مواردی است که همواره تهدیدی برای ما محسوب می شود.

زهرا فرخی گفت:حماسه 9 دی زمان خ داد که فتنه گران به امام حسین و ولایت فقیه و آرمان های مردم توهین کردند پس 9 دی نماد تعصب مردم ایران به دین و انقلاب و ولایت فقیه است. این روز از آن جهت ماندگار است که آگاهی و بصیرت مردمی که همواره پایبند به نظام اسلامی و ولایت را نشان می دهد.

وی در ادامه افزود: سال 1388 عده ای فتنه گر که از دشمنان خارجی خط می گرفتند سعی کردند نظام و انقلاب ما را نا بود کنند که با توفیق الهی و درایت و بصیرت ایرانیان شکست خوردند و نتوانستند کاری از پیش ببرند.

فرخی اظهار کرد:از این حماسه درس می گیریم که همیشه بصیر آگاه و متحد باشیم و پشتیبانی از ولایت فقیه را فراموش نکنیم تا در برابر فتنه های دشمن که همواره وجود دارد مقاوم باشیم.

این بانوی سمنانی در نهایت گفت: از مردم می خواهم که همواره پشتیبان رهبری بوده و در صحنه باشند و از تفرقه بپرهیزند.

مریم حسینی گفت:در سال 88 به حدی اوضاع پیچیده شده بود که تشخیص درست و غلط از هم دشوار بود و من از کسانی بودم که باور داشتم در انتخابات تقلب شده اما با گذشت زمان مشاهده رفتار و عملکرد فتنه گران به اشتباه خودم پی بردم.

وی در ادامه بیان کرد:همانطوریکه رهبر انقلاب گفته اند باید با بصیرت باشیم دشمن خودمان را خوب بشناسیم تا در زمان فتنه گمراه نشویم.

این بانوی سمنانی افزود:امروز در این گرامی داشت حاضر شدم تا به نوبه ی خودم در یادآوری این حماسه ملی نقش داشته باشم؛ باید بدانیم:هر عاملی که سبب فراموشی این روز شود تهدید محسوب می شون حال چه این عامل انسانی باشد چه فرهنگی.

شهربانو عرب گفت: انقلاب ما ثمره خون شهدای ما است همه ی ما در برابر این میراث گران بها مسئول هستیم و روزی باید پاسخگوی آن شهدا باشیم نباید بگذاریم دشمنان این مرز و بوم حتی فکر فتنه ای دیگر هم به سرشان بزند

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.