سه شنبه, 10 اسفند 1395 - الثلاثاء 02 جمادى الثانية 1438 - Tuesday 28th February 2017


آخرین اخبار
تبلیغات

اخبار زنان استان سمنان

سرپرست معاونت اجتماعی اداره کل بهزیستی استان سمنان:
سرپرست معاونت اجتماعی اداره کل بهزیستی استان سمنان گفت: زنان سرپرست خانوار ودختران خود سرپرست تحت حمایت بهزیستی در گروه های همیار 4تا 7 نفره فعالیت می کنند
کارآفرین و مربی قالیباف استان سمنان:
مربی قالیبافی استان سمنان حمایت مسئولین در این حرفه را بسیار ضروری و مهم دانست و گفت: بانک برای پرداخت وام سختگیری هایی بسیاری می کند طوریکه درخواست کردند که عکس هایی از دار قالی برایشان ارسال کنم.
شاخه طوبی در گفت و گو با یک زن سرپرست خانوار:
بانوی سرپرست خانوار سمنانی گفت:هیچ گاه نمی توانم به کسی بگویم ندارم به من کمک کنید هر جایی هم برای فروش محصولات کارگاه یا درخواست حمایت می روم تا جایی که ممکن است نمی گویم زن سر پرست خانوار هستم زیرا نگاه ها به یک زن سرپرست خانوار آزاردهنده است.
بانوی مهدیشهری گفت: مسئولان استان به درخواست های کارآفرینان صنایع دستی توجهی نمی کنند تاکنون نیز حمایتی از سوی آنها صورت نگرفته است.
بانوی کارآفرین دیباجی مطرح کرد:
بانوی کارآفرین دیباجی گفت:کالاهای وارداتی و قاچاق لباش های بافتنی باعث شد که به بافت عروسک روی بیاورم که باز هم سر و کله عروسک های چینی ارزان قیمت پیدا شد؛عروسک هایی که بیشتر از طریق قاچاق وارد کشور می شوند.
کارآفرین دیباجی در گفت و گو با خبرنگار شاخه طوبی؛
یک بانوی کارآفرین گفت:سال گذشته شهردار شهر به خانه ام آمد و پس از مشاهده کار و کیفیت محصولاتم به من قول داد تا بازار فروشی در شهر برای محصولاتم ایجاد کند اما رفت که رفت و قول او تنها در حد همان وعده باقی ماند.
مدیر جامعه القرآن خوهران سمنان خبر داد؛
میرحاج مدیر جامعه القرآن خواهران سمنان در گفت گو با خبرنگار شاخه طوبی از برگزاری مسابقات قرآنی ویژه خواهران در سطح شهرستان خبر داد
نیازمندی ها

آرشيو اخبار

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سایت شاخه طوبی می باشد