دوشنبه, 11 ارديبهشت 1396 - الاثنين 05 شعبان 1438 - Monday 1st May 2017


آخرین اخبار
تبلیغات

اخبار زنان استان سمنان

فرماندار سرخه خبر داد:
فرماندار سرخه با اشاره به تائید صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا گفت: ۲۴ نفر برای تصدی پنج کرسی شورای شهر سرخه داوطلب شده اند که تنها یک زن در بین رقبا وجود دارد.
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا استان سمنان اعلام...
عضو هیئت‌رئیسه مجلس دهم و رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای این استان گفت: تنها 52 نفر از 2700 نامزدهای ثبت نامی شوراهای شهر و روستای این استان ردصلاحیت شدند.
حاشیه های آیین تقدیر از مبینا شاکری؛
آیین تقدیر از مبینا شاکری نوجوان تکواندوکار سمنانی در خانه تکواندوی شهر سمنان برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود.
در گفت و گو با کارآفرینی هنرمند مطرح شد؛
کارآفرین هنرمند سمنانی گفت: مشکل اصلی همه ی فعالان در عرصه صنایع دستی وضعیت نامساعد فروش است قطعا همه هنرمندان کار می کنند تا آثارشان را بفروشند اما این بازار حسابی کساد است و حمایتی هم در کار نیست.
یک تولید کننده فرش گفت:جنس ما فروش نمی رود، اوضاع نابه سامان اقتصاد، بازار کار ما را هم کساد کرده است مردم پولی ندارند تا از ما فرش بخرند؛ما هر ساله در نمایشگاه های متعددی شرکت می کردیم و فروش خوبی داشتیم اما امسال رونقی در کارمان نبود.
دکترای ژنتیک ملکولی؛
دکتر فرشید پروینی: از مواردی که تولد کودکان معلول را افزایش می دهد رویارویی مادر باردار با اشعه های مضر است؛ سه ماه اول بارداری مهم ترین دوران بارداری است این اشعه امکان معلولیت کودک را بالا می برد
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه استان سمنان گفت: ما باید بپذیریم که بخشی از انقلاب به دست نا اهلان افتاده است و بسیاری از این مشکلات ناشی از انتخاب غلط ما مردم است .
نیازمندی ها

آرشيو اخبار

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سایت شاخه طوبی می باشد