پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

دستگاه تست رله تک فاز و سه فاز CRT-100

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
کسب رتبه برتر مقاله در دومین همایش ارتباط صنعت برق با دانشگاه؛
دستگاه تست رله تک فاز و سه فاز CRT-100
سرپرست معاونت برنامه ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه ای سمنان از کسب رتبه برتر مقاله ارائه شده شرکت برق منطقه ای سمنان در دومین همایش ارتباط صنعت برق با دانشگاه ها و مراکز پژوهـشی خبر داد.

به گزارش شاخه طوبی، محمود علی سنگی سرپرست معاونت برنامه ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه ای سمنان با اعلام این خبر گفت:  اثر علمی و پژوهشی "دستگاه تست رله تک فاز و سه فاز CRT-100 "در دومین همایش ارتباط صنعت برق با دانشگاه  ها و مراکز پژوهشی (PIUC) از سوی هیئت داوران مورد پذیرش قرار گرفت و در ردیف مقالات برتر به منظور ارائه پوستر انتخاب شد.

سنگی افزود: این مقاله به منظور معرفی"دستگاه تست رله تک فاز و سه فاز 100- CRT"محصول پروژه تحقیقاتی شرکت برق منطقه ای سمنان و دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران ، در دومین همایش ارتباط صنعت برق با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی که در نیروگاه طرشت تهران برگزار شد ،ارائه گردید که از سوی مهندس همایون حائری مدیر عامل شرکت توانیر و رئیس این همایش مورد تقدیر قرار گرفت.

 مجید خطیبی مدیر دفتر تحقیقات و کنترل کیفیت تجهیزات شرکت برق منطقه ای سمنان نیز گفت: این دستگاه بصورت ، ماژولار ساخته شده و می توان سفارش ساخت آن را با توجه به نیازهای مختلف بهره برداران تغییر داد و با توجه به یکسان سازی طراحی ، هزینه های تعمیرات و نگهداری این تجهیزات کاهش می یابد.

 خطیبی در ادامه گفت : (دستگاه تست رله تک فاز و سه فاز CRT-100  ) دارای 6 خروجی جریان و 4 خروجی ولتاژ است که بصورت پیوسته و مستقل از نظر دامنه فاز و فرکانس قابل تنظیم می باشد و همه خروجی ها در برابر اضافه بار ، اتصال کوتاه و همچنین در برابر ولتاژ گذرای بالا و دمای خیلی زیاد محافظت شده می باشند.

مدیر دفتر تحقیقات  شرکت برق منطقه ای سمنان انجام تست های  دیستانس ، دیفرانسیـل ، جـریـان  زیـاد ،   State Sequencer، Ramping، Trans Playو Quick CMCرا بخشی از قابلیت های نرم افزاری این دستگاه عنوان کرد و خروجی های جریان بالا، حجم و وزن کم به دلیل استفاده ترکیبی از تکنولوژی های سـوچینگ و خطی، دقت بالا به دلیل تعبیه فیدبک خطای اضافی ، دقت و تطبیق بالا برای تست انواع رله های استاتیک و رله های عددی و مناسب بودن برای تعمیر حتی توسط اپراتور را از مهمترین مزایای آن دانست.

 " رله " نوعی کلید الکتریکی سریع یا بی درنگ هستند که با هدایت یک مدار الکتریکی دیگر باز و بســته می شود و بعنوان یک ابزار محافظتی در شبکه های برق مورد استفاده قرار می گیردو "ماژول ها "در حقیقت قطعه کدهای برنامه نویسی شده ای هستند که از طریق آنها امکانات مختلفی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه