دوشنبه, 4 ارديبهشت 1396 - الاثنين 28 رجب 1438 - Monday 24th April 2017

توهین به حجاب آن هم در باشگاه افسران جنگ نرم !! + عکس

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
توهین به حجاب آن هم در باشگاه افسران جنگ نرم !! + عکس
در اين تصاوير، چهره افراد بی‌حجاب و بدحجاب؛ مظلومانه، شاد و البته معصومانه به تصوير كشيده شده، و برعكس تصوير زنان و دختران مومن و متدين از حدقه بيرون آمده يا خنگ و ترسناك نشان داده شده است؛‌ تصاويری كه همسو با شبكه‌های بهائيان سعی دارند با به سُخره گرفتن حجاب، دختران و زنان مسلمان را از داشتن حجاب و پوشش اسلامی خجالت زده كنند!!!

 

به گزارش شاخه طوبی :

متاسفانه این تصاویر در وبلاگ‌ها و صفحات اجتماعی‌ برخی‌ از بچه مذهبی‌ها با هدف دفاع از حجاب و ارزش‌ها! منتشر می شود. در حالی‌که دشمن در بسیاری از مواقع با لباس خودمان به ما حمله می کند. برای نمونه در فتنه‌ی ۸۸ یکی‌ از سایت‌های منافقین، که تحت پوشش ترویج عفاف و حجاب فعالیت می‌‌نمود؛ در یک حرکت انتقام جویانه با عقده گشایی؛ علیه ولایت فقیه،‌ در مدت کوتاهی نقاب از چهره برداشت. این سایت پیش از این با نام دختران با حجاب فعالیت می‌نمود ولی پس از افشای‌ هویتش توسط بچه‌های مذهبی نام خود را به مجله اینترنتی حجاب ایرانی ! تغییر داد و البته تصویر چشمان از حدقه درآمده‌ی‌مذهبی‌ها هم اولین بار توسط این وب منتشر شد و متاسفانه در باشگاه افسران جنگ نرم نیز انتشار یافت!

در این مسیر لازم است تا دوستانی‌ که می خواهند به دفاع از ارز‌ش‌ها بپردازند، در کپی‌ کردن  مطالب ارزشی‌ دقت عمل و بصیرت داشته باشند.

 

توهین به حجاب

 

در رابطه با این موضوع چند نکته قابل تأمل است؛ اول آن‌که دشمن ازعناصر هنری و جذاب برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کند؛‌ خصوصا از کاریکاتور؛ آن هم در فضای مجازی، که به راحتی‌ و با سرعت انتشار می‌یابد.

مورد دوم هم اینست که؛ متاسفانه بسیاری‌ از بچه‌های‌ ارزشی و مذهبی بر تعدد کارهای‌شان بیشتر از کیفیت کار تأکید دارند.  در همین راستا هم علاوه بر تولید محتواهای خسته کننده، طولانی و بعضا غیر جذاب؛بیشتر مطالب وبلاگ‌ها‌ی ارزشی را مطلب‌های کپی پیسی تشکیل ‌دهند! در این مسیر امکان دارد؛ تیتر و ظاهر یک موضوع، مذهبی به نظر بیاید ولی محتوای‌آن هدف دیگری را دنبال کند. موضوعی‌ که گاها حتی در یک خط یا یک جمله‌ی کوتاه نهفته است؛‌ یعنی ظاهر کل مطلب یا تصویر، ارزشی است؛ اما یک نکته کوچک در آن میان وجود دارد که کل مفهوم را تحت تاثیر خود قرار می دهد، و این از جمله نکاتی‌است که باید به آن توجه بیشتری کرد.

چه آن‌که این نوع اتفاقات در مسابقات وبلاگ نویسی نهادها  و سازمان‌ها به وفور دیده می شود. اینجاست که موضوع بصیرت؛‌ که از سوی مقام معظم رهبری مطرح گردید،‌ در فضای مجازی‌ نمود بیشتری می یابد.

بیاد داشته باشیم که دشمن همیشه از طریق نقاط ضعف‌مان، به  ما حمله می‌کند. پس وجود دقت و تفکر در مورد مطالبی که منتشر می کنیم حائز اهمیت است؛ حتی اگر منبع آن مطلب به ظاهر معتبر باشد. از طرفی، با توجه به انتشار سریع چنین تصاویری در فضای مجازی می‌توان گفت که؛ باید نیاز این فضا در آثار هنری، از جمله انیمیشن به صورت هدفمند تامین شود.

و اگر هر پایگاه بسیج یا مجموعه‌های فرهنگی سعی در تربیت نیروهای متخصص در این زمینه کنند،‌هم پیام‌هایمان را بهتر و راحت‌تر انتقال خواهیم داد و هم شاهداین نخواهیم بود که یک تصویر به ظاهر زیبا ولی هدفدار، به سرعت در فضای مجازی منتشر شود. مراقب باشیم خیلی وقت‌ها بهترین حمله دفاع بد است. پس نگذاریم دشمن ما را به عنوان مدافعین ضعیف مدیریت کند.

 

صاحب نیوز

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه