دوشنبه, 4 بهمن 1395 - الاثنين 25 ربيع الثاني 1438 - Monday 23rd January 2017

آیا "whatsApp" هم به "وی چت" می پیوندد؟

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
آیا "whatsApp" هم به "وی چت" می پیوندد؟
مطالبه: در حال حاضر بسیاری از مشتریان پروپاقرص پیام رسان "whatsApp" چشمانشان به تصمیم کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه دوخته شده و در انتظارند بالاخره چه زمانی این سرویس ویژه پیام رسان از گوشی های آنان خداحافظی کرده و احتمالا جای خود را به سرویس های مشابه می دهد؟

به گزارش شاخه طوبی،سرانجام شمارش معکوس برای فیلترینگ "واتس آپ" آغاز شده و برخی منابع از انسداد آن در چند روز آینده خبر می دهند.


البته در این بین شنیده می شود بعضی گروه های اجتماعی و همچنین بعضی نمایندگان مردم با فیلترینگ "واتس آپ" مخالف بوده و بر ادامه استفاده از آن تلاش هایی را صورت دادند.


چندی پیش بود که شایعه فیلترینگ "واتس آپ" در فضای مجازی منتشر شد اما پس از یک روز قطعی اعلام شد که اشکالات ایجاد شده برای تغییر سرور بوده است اما به نظر می رسد این بار موضوع جدی بوده و کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با اکثریت آرا به فیلترینگ  آیا  "واتس آپ" رای داده است اگرچه محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مخالفت نماینده این وزارتخانه در کارگروه موردنظر با فیلترینگ "واتس آپ" سخن گفته است.


البته برخی نمایندگان با اشاره به عملکرد این برنامه و خدماتی که برای مردم انجام می دهد از تداوم رایزنی ها برای ادامه استفاده هموطنانمان از آن خبر می دهند.


اکنون باید منتظر ماند و دید آیا "واتس آپ" نیز مانند "وی چت" فیلتر خواهد شد یا این که از پیوستن این سرویس پیام رسان به "وی چت" جلوگیری می شود؟


سرویس پیام رسان "واتس آپ" یکی از مهم ترین سرویس هایی است که به خصوص پس از فیلترینگ "وی چت" مورد استقبال گسترده مردم کشورمان قرار گرفته و امروزه بسیاری از ارتباطات بین مردم از این طریق انجام می شود.


در حال حاضر بسیاری از مشتریان پروپاقرص پیام رسان  "whatsApp" چشمانشان به تصمیم کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه دوخته شده و در انتظارند بالاخره چه زمانی این سرویس ویژه پیام رسان از گوشی های آنان خداحافظی کرده و احتمالا جای خود را به سرویس های مشابه می دهد؟

 

مطالبه

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.