يكشنبه, 10 ارديبهشت 1396 - الأحد 04 شعبان 1438 - Sunday 30th April 2017

معاون مرکز امور زنان خبر داد: برگزاری دوره‌های آموزش خانواده برای عشایر و سربازان

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
معاون مرکز امور زنان خبر داد: برگزاری دوره‌های آموزش خانواده برای عشایر و سربازان
معاون امور خانواده و مسئول عفاف و حجاب مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: دوره‌های آموزش خانواده را در سال 92 با همکاری وزارت جهاد کشاورزی برای روستاییان و عشایر سراسر کشور در محل زندگیشان برگزار می‌کنیم

زهرا سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار «زنان» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ افزود: سرفصل‌های دوره‌های آموزش روستاییان و عشایر مشابه دوره‌های زنان خانه‌دار است.

 

وی با بیان اینکه با مذاکرات انجام شده با معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری، قصد اجرای طرح «مطلع مهر» را در سال آینده برای شاغلان دستگاه‌ها داریم، گفت: این طرح شامل آموزش خانواده طی 24 ساعت به شاغلان دستگاه دولتی، رسمی و قرار دادی و شرکتی است و منتظر امضای معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری برای اجرای آن هستیم.

 

معاون امور خانواده و مسئول عفاف و حجاب مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در پایان، اظهارکرد: آموزشهای ما برای زنان خانه دار در قالب طرح رحمت با همکاری وزارت کشور در اقصی نقاط کشور اعم از روستاها و مراکز استانها در حال اجراست و علاوه بر آن برای آموزش سربازان با مسئولان خدمت وظیفه عمومی کلیه نیروهای مسلح صحبت کردیم تا برای آنان 10 ساعت آموزش خانواده برگزار شود.

 

سجادی در پایان گفت: آموزش خانواده در دانشگاه‌ها در قالب طرح طلیعه، مدرسه‌ها با عنوان طرح طلوع و درکارخانه‌های مختلف در حال اجراست.

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه