يكشنبه, 3 ارديبهشت 1396 - الأحد 27 رجب 1438 - Sunday 23rd April 2017

" اوباما " شجاعت به خرج دهد و برای مذاکره با ایران نماینده تعیین کند

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
روزنامه آمریکایی مطرح کرد:
" اوباما " شجاعت به خرج دهد و برای مذاکره با ایران نماینده تعیین کند
روزنامه آمریکایی " نیویورک تایمز" نوشت برای جلوگیری از بروز جنگ جهانی سوم باید "اوباما" شجاعت به خرج دهد و برای مذاکره با ایران نماینده ای تعیین کند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، روزنامه آمریکایی " نیویورک تایمز" با انتشار مطلبی برلزوم مذاکره " اوباما " در دوره دوم ریاست جمهوری اش با ایران تاکید کرد.

 روزنامه آمریکایی با اشاره به رای ندادن مردم آمریکا به " میت رامنی" نامزد جمهوری خواه می نویسد: رای دادن مردم به " اوباما" به این معنی است که مردم آمریکا به صلح و بر ضد آغاز جنگ جهانی سوم رای داده اند.

نیویورک تایمز همچنین می نویسد مردم آمریکا از یک دهه جنگ های تریلیون دلاری خسته شده اند و نظر سنجی ها نشان می دهد که 67 درصد مردم آمریکا معتقدند که جنگ عراق به هزینه هایش نمی ارزید و 69 درصد هم معتقدند در سال های اخیر آمریکا نا امن تر شده است.

این روزنامه با توجه به اینکه رژیم اسرائیل  به فشارهایش به آمریکا برای اقدام نظامی علیه ایران ادامه می دهد و همچنین زمان برای جلوگیری از درگیری نظامی در حال از دست رفتن است از" اوباما" رئیس جمهور آمریکا خواست تا حل صلح آمیز مسئله هسته ای ایران را در اولویت کاری اش قرار دهد زیرا که جنگ با ایران برای منافع آمریکا از مصر تا افغانستان ، منطقه و نیزاقتصاد جهان ویرانگر خواهد بود.

نویسنده معتقد است برای جلوگیری از این فاجعه آمریکا باید " راهکار دیپلماتیک " را در پیش گیرد و به ایران امتیازاتی دهد زیرا توسل به فشار صرف از طریق تحریم نمی تواند ایران را وادار به تسلیم شدن بکند و این کار نیاز به شجاعت غیر معمول " اوباما " دارد تا با تعیین نماینده ای به مذاکره مستقیم با ایران بپردازد و به اعتماد سازی با این کشور مبادرت کند.

دیدگاه‌ها

خیلی باحاله سایتت

خیلی باحاله سایتت

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه