دوشنبه, 4 ارديبهشت 1396 - الاثنين 28 رجب 1438 - Monday 24th April 2017

پلاژ بانوان بوشهر به نوروز هم نمي رسد؟

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
پلاژ بانوان بوشهر به نوروز هم نمي رسد؟
نواجنوب:نايب رييس شوراي شهر بوشهر با انتقاد از متوقف شدن پروژه ساماندهي پلاژ بانوان بيان كرد: از يك طرف محل شناي زنان در دريا را بسته ايم و از طرفي تا پاي شان به آب مي خورد، با اين استناد كه از نظر شرعي اشكال دارد، مقابل آنها مانع ايجاد مي شود.

به گزارش شاخه طوبی،نايب رييس شوراي شهر بوشهر با انتقاد از متوقف شدن پروژه ساماندهي پلاژ بانوان بيان كرد: از يك طرف محل شناي زنان در دريا را بسته ايم و از طرفي تا پاي شان به آب مي خورد، با اين استناد كه از نظر شرعي اشكال دارد، مقابل آنها مانع ايجاد مي شود.حميده ماحوزي در جلسه علني شوراي شهر بوشهر در نطق پيش از دستورش گفت: با وجود چندين تذكر، اما هنوز پروژه ساماندهي پلاژ بانوان متوقف است، در حالي كه ضرورت دارد سريع تر پروژه تمام شود تا به ايام عيد برسد.

ماحوزي با يادآوري اينكه پلاژ بانوان از تابستان گذشته براي لايروبي و ساماندهي تعطيل شده، اظهار داشت: پيمانكار مربوطه 200 ميليون تومان هزينه كرده، اما تاكنون كمتر از يك چهارم آن به وي پرداخت شده و او نيز پروژه را متوقف كرده است.

وي ادامه داد: در ايام عيد، پلاژ يكي از نقاط پر مخاطب براي بانوان استان هاي ديگر است و بايد هرچه سريع تر پروژه را تا پابان سال تمام كنيم.

ماحوزي گفت: شهر ما نقاط تفريحي خاصي ندارد و از فروردين به بعد اغلب بانوان تمايل دارند در دريا شنا كنند، ضمن اينكه بسياري از آنها مجبورند به دلايل پزشكي به دريا بروند، اما متوقف شدن پروژه ساماندهي پلاژ، آنها را از اين نعمت محروم مي كند.

عضو شوراي شهر بوشهر افزود: تعطيلي پلاژ بانوان بوشهر و محدوديت براي حضور زنان در دريا شرايط را طوري كرده كه بايد بگويم آب در كوزه و ما تشنه لبان مي گرديم. رييس كميسيون عمران شوراي شهر بوشهر با بيان اينكه بخش عمده از از مطالبات پيمانكار پروژه پلاژ بانوان پرداخت نشده، اظهار داشت: اعتبار پروژه از بودجه استاني بوده و براساس اطلاع بنده، به مرحله تخصيص هم رسيده است.

داريوش پوربهي ادامه داد: براي نقد شدن اين بودجه، بايد رييس شورا و سرپرست شهرداري موضوع را پيگيري كنند تا استانداري پول را بدهد.عضو سه دوره شوراي شهر بوشهر نيز گفت: پروژه ساماندهي پلاژ بانوان دچار برخي اشكالات حقوقي شده است.

نصرالله اسدي افزود: شهرداري قراردادي با پيمانكار نبسته و به صورت فاكتوري كار را به اينجا رسانده، ضمن اينكه اعتبار آن از بودجه استاني بوده و پرداختش از طريق درآمد شهرداري اشكالات حقوقي در پي خواهد داشت. علاوه بر اين طرح ساماندهي پلاژ در شوراي شهر مطرح نشده است.

اسدي افزود: با اين وجود براي فعال سازي دوباره محل شناي بانوان بوشهر، اقدام به انتخاب پيمانكار براي اين پروژه شده است و معتقديم بايد رييس شورا به همراه سرپرست شهرداري پيگير رساندن اعتبار استاني به آن شوند تا كار به سرانجام برسد.

در نهايت قرار شد اين موضوع توسط شكوهي رييس شورا و فروزاني سرپرست شهرداري پيگيري شود.

منبع:نواجنوب

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه