پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

آمادگی مشت زنان بر هر چیز اولویت دارد!

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان
آمادگی مشت زنان بر هر چیز اولویت دارد!
مدتهاست مسئله نبود سرمربی در تیم ملی بوکس مطرح می شود در حالی که ما حدود کمتر از دو ماه دیگر رقابت های قهرمانی آسیا را در پیش داریم و آمادگی مشت زنان بر هر چیز ارحجیت دارد.
به گزارش شاخه طوبی، تیم ملی بوکس بزرگسالان ما، حالا با کامل شدن لیست نفرات تیم ملی اردوی خود را آغاز کرده تا برای شرکت در رقابتهای آسیایی که از 9 تیرماه در اردن برگزار می شود آماده شوند.

مدتهاست بحث سرمربی جزو داغترین بحث های تیم ملی بوده است.

تیم ملی ما از زمان برگشتن از بازیهای المپیک لندن، به صورت شورایی ادراه می شد و کسی به عنوان سرمربی در آن حضور نداشت. البته مسئولان بارها اعلام کرده اند که غلامرضا کریمی کارکشته و باتجربه همان سرمربی تیم ملی است.

اگر چه بحث سرمربی هم از مسایل مهم تیمهای ملی است اما باید قبول کرد که امروز در این شرایط و در این برهه از زمان، دغدغه اصلی تیم ملی ما چیزی فراتر از سرمربی است.

ما امروز بوکسورانی در اردوی تیم ملی داریم که مدتها حتی یک تمرین ساده هم نداشته اند. ما نه تمرین نه اردو و نه مسابقات برون مرزی را در این مدت تجربه کرده ایم و حالا باید به مصاف تیم هایی برویم که از مقام ظرفیت و توان خود برای کسب نتیجه در رقابتهای آسیایی بهره می برند.

تیم ملی بوکس کشورمان فرصت اندکی تا شروع این رقابتها دارد اما در همین مدت کوتاه هم باید مربیان تیم بهترین تمرینات فنی و بدنسازی را برای تیم ملی در نظر بگیرند تا بتوانیم از داشته هایمان بیشترین برداشت را کنیم.

پرداختن به حاشیه ها نه تنها کمکی به تیم ملی نمی کند بلکه آرامش را هم از مشت زنان و هم از کادر فنی خواهد گرفت.

بوکس رشته ای است که استعدادهای زیادی در کشورمان دارد و همین احسان روزبهانی لژیونر بوکس کشورمان نشان داد بوکس ایران حرفهای زیادی برای گفتن دارد و حالا تنها کمتر از 2 ماه دیگر برای جولان قدرت بوکس کشورمان در آسیا فرصت خواهیم داشت.
منبع:باشگاه خبرنگاران

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه