پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

دنیای مد

مدل لباس زمستانی بچه گانه
گلچینی از زیباترین لباس های زمستانی بچه گانه در سال 2016

مدل لباس بچه گانه,لباس بچه گانه زمستانی 2016

مدل های جدید كیف در زمستان
طراحان در زمستان، شما را با مدل‌های تازه‌ای از كیف آشنا می‌كنند.

اگر شما در گروه خانم‌هایی هستید كه با انتخاب یك كیف مشكی یا قهوه‌ای، روزهای سرد و گرم سال را  فقط با آن سپری می‌کنند، دارید، كج سلیقگی به خرج می دهید. مثل همه بخش‌های لباس، كفش و ... كه با مد عوض می‌كنید، بهتر است كیف را هم به موج تغییرات بسپارید و همراه با فصل، طرح و نقش كیف مورد استفاده‌تان را عوض كنید. برای همین جدیدترین مدل‌های پاییز و زمستان امسال را برای شما یك جا جمع كرده‌ایم.

خزدارها

مدل بافت های سرهمی نوزادی
نمونه هایی از جدیدترین و شیک ترین مدل بافت های سرهمی نوزادی را مشاهده کنید.

به گزارش شاخه طوبی، نمونه هایی از جدیدترین و شیک ترین مدل بافت های سرهمی نوزادی را در ذیل ببینید:

 

مدل بافت سرهمی,بافت های سرهمی دخترانه

مدل بوت های اسپرت
با بوت های زی که تازه به بازار آمده، زمستان امسال برایتان راحت تر خواهد گذشت. این کفش ها نه تنها پاهای شما را گرم می کنند برای برای روزهای بارانی نیز مناسب هستند.

به گزارش شاخه طوبی، نکته مثبت آنها این است که در ساخت این کفش ها از کف های لاستیکی و مواد بادوامی مانند گورتکس و چرم ضد آب و مهمتر از همه حلقه های فلزی به جای سوراخ های توری انتخاب شده است. ما در اینجا بهترین و زیباترین مدل های بوت اسپرت را برایتان آورده ایم.

1. Converse

سمن‌ها وارد‌ گود ازدواج شدند
ين روزها تشكيل سمن تبديل به يك مد شده است و هر از چندگاهي چند نفري دور هم جمع مي‌شوند و يك سمن باز مي‌كنند. اين سمن‌ها عرصه‌هاي مختلف را هم دربرگرفته‌اند و هر روز در يك حوزه جديد دامنه فعاليتشان را بسط مي‌دهند

به گزارش شاخه طوبی سمنان هنوز يك سال از زماني كه رشد قارچ‌گونه سايت‌هاي بدون مجوز همسريابي، وزارت ورزش و جوانان را مجبور كرد دست به تأسيس يك سايت مجاز در اين زمينه بزند، نگذشته است كه مشكل تازه‌اي در اين زمينه سر برآورده است و آن هم ورود سمن‌ها به موضوع همسريابي است. سايت‌هاي همسريابي و همسرگزيني ديروز دامنه كاري خود را گسترش داده‌اند و ادعا مي‌كنند در قالب سمن به فعاليت مشغولند. سمن‌هايي كه ظاهرا در ناكجاآباد به ثبت رسيده‌اند، زيرا هيچ نهادي مسئوليت ثبت اين سمن‌ها را برعهده نگرفت.
 

فعالیت 120 شبکه ماهواره‌ای برای ترویج بی‌حیایی+کارتون
مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: زنان غربی از ایستادگی زنان و دختران ایرانی در مقابل هجوم فرهنگی دشمن درس گرفته اند.

به گزارش شاخه طوبی سمنان مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: زنان غربی از ایستادگی زنان و دختران ایرانی در مقابل هجوم فرهنگی دشمن درس گرفته اند.

ست لباس کودک پاییزی و زمستانی
ست لباس کودک پاییزی و زمستانی را مشاهده کنید.

ست لباس کودک پاییزی و زمستانی,ست لباس کودک پاییزی و زمستانی سیمونتا

مدل کیف دستی زنانه
مدل کیف دستی زنانه

نمونه هایی از شیک ترین و جدیدترین مدل کیف زنانه

 

مدل کیف زنانه,جدیدترین کیف زنانه

جدیدترین سرویس خواب های نوزادی
جدیدترین سرویس خواب های نوزادی را ببینید

نمونه هایی از جدیدترین و شیک ترین مدل سرویس خواب های نوزادی

 

مدل تخت و کمد نوزادی,سرویس خواب های دخترانه

مدل کیف های بزرگ که هنوز مُد هستند
یكی از موفق‌ترین مدهای سال‌های اخیر كیف‌های بزرگ بودند؛ كیف‌های جاداری كه فرصت همراه بردن همه وسایل ریز و درشت را فراهم می‌كنند. نسل جدید این كیف‌ها كه از سال 2014 به بازار آمدند، دو دسته داشتند؛ یكی كوتاه برای قرار گرفتن روی دست و یكی بلند برای روی شانه.

این كیف‌ها كه هنوز می‌توانند همراه خوبی در ست‌های نیمه‌رسمی باشند، حالا صاحب فرزندانی شده‌اند؛ كیف‌هایی با همان طراحی مكعبی شكل اما در اندازه كوچك‌تر. این كیف‌ها كه با نام مینی شناخته می‌شوند، نسل جدید كیف‌های زنانه هستند كه باید با آنها آشنا شوید.

 

مدل کیف مجلسی زنانه
نمونه هایی از جدیدترین مدل های کیف مجلسی زنانه را در ادامه ببینید.

به گزارش شاخه طوبی، نمونه هایی از جدیدترین مدل های کیف مجلسی زنانه ی برند Marchesa  را ببینید.

 

ست لباس نوزادی دخترانه
گلچینی از زیباترین ست های ، جدید و شیک لباس نوزادی دخترانه را ببینید.

به گزارش شاخه طوبی، گلچینی از زیباترین ست های ، جدید و شیک لباس نوزادی دخترانه از برند زارا برای سال 2015 ( برای بچه های 3 ماهه تا 3 ساله ) را ببینید.

 

مانتوهای شیک تابستونه
اگر شما هم از آن دست خانم‌هايي هستيد كه تنوع در پوشش را دوست داريد، مي‌دانيد خريد هميشگي از طراحان بودجه بالايي مي‌خواهد و هر كدام از ما بايد سري به فروشگاه‌هاي مانتو بزنيم و كمدمان را براي يك تابستان خوب آماده كنيم.

با فرا رسيدن فصل تابستان، ويترين فروشگاه‌ها و مزون‌ها هم تكاني به خود داده‌اند. خواستيم ببينيم دنيا دست كيست؟

هرچند خريد از طراحان، اين روزها حسابي باب شده است ولي اگر شما هم از آن دست خانم‌هايي هستيد كه تنوع در پوشش را دوست داريد، مي‌دانيد خريد هميشگي از طراحان بودجه بالايي مي‌خواهد و هر كدام از ما بايد سري به فروشگاه‌هاي مانتو بزنيم و كمدمان را براي يك تابستان خوب آماده كنيم.

گلبهي جوان‌پسند
 

كفش‌ هایی که میشه بهشون فکر کرد!
اسم «عروسكي» انتخاب خوبي براي كفش‌هايي بود كه در چند سال گذشته بازار گرمي داشتند؛ كفش‌هايي ظريف و اغلب تخت كه سبكي خوشایندی داشتند اما دوران شكوه اين كفش‌ها به پايان رسيده است.

اسم «عروسكي» انتخاب خوبي براي كفش‌هايي بود كه در چند سال گذشته بازار گرمي داشتند؛ كفش‌هايي ظريف و اغلب تخت كه سبكي خوشایندی داشتند اما دوران شكوه اين كفش‌ها به پايان رسيده است و براي امسال مدل‌هايي به بازار آمده‌اند كه چند سانتيمتري به قد شما اضافه مي‌كنند. فكر نكنيد قرار است در روزهاي پيش‌رو، كفش‌هاي پاشنه‌دار بپوشيد و راهي خيابان‌هاي شهر شويد. كفش‌هاي مد امسال، اغلب لژ يكسره‌اي دارند كه هم استفاده از آنها راحت است و هم شما را بلندتر نشان مي‌دهند.

آموزش بستن روسری
آموزش بستن روسری

 

آموزش بستن شال و روسری,آموزش بستن شال و روسری تصویری,آموزش تصویری بستن شال و روسری

مدل هدبندهای بچگانه
گلچینی از مدل هدبندهای بچه گانه ، این هدبند ها را می توان به راحتی و با کمترین هزینه در منزل درست کنید و با هر لباس بچه ها ست کنید.

به گزارش شاخه طوبی، گلچینی از مدل هدبندهای بچه گانه ، این هدبند ها را می توان به راحتی و با کمترین هزینه در منزل درست کنید و با هر لباس بچه ها ست کنید.

 

پیش از خرید کیف، بخوانید
اگر قصد خرید کیف دارید، بهتر است قبل از خرید با مدل‌های جدید کیف و طرح‌های جدید آشنا شوید تا خریدی به‌روز داشته باشید.

این پیشنهاد ساده ما نیست، باور تازه طراحان لباس و کارشناسان مد است که مسئولیت ایجاد ستی زیبا و فاخر می‌تواند برعهده کیف باشد. طراحان خلاقیت و نبوغ خودشان را روی طرح‌ها و نقش‌های تازه کیف پیاده می‌کنند تا خانم‌ها بتوانند با خریدن یک کیف تغییری چشمگیر در ست خود ایجاد کنند. زمانی کیف‌ها به رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای محدود بودند اما حالا طراحان و تولیدکنندگان جسورانه سراغ جعبه سحرآمیز رنگ‌ها می‌روند. اگر قصد خرید کیف دارید، بهتر است قبل از خرید با مدل‌های جدید کیف و طرح‌های جدید آشنا شوید تا خریدی به‌روز داشته باشید.

کتانی های دخترانه شیک و متفاوت
اگر از آن دسته خانم هایی هستید که دوست دارید گاهی اوقات لباس های اسپورت بپوشید، ولی می خواهید حالت زنانه خود را نیز حفظ کنید و از پوشیدن مدل های ساده و تکراری مردانه خوشتان نمی آید، چند پیشنهاد از طراحان برتر دنیای لباس های اسپورت برای شما داریم.

اگر از آن دسته خانم هایی هستید که دوست دارید گاهی اوقات لباس های اسپورت هم بپوشید، ولی در عین حال می خواهید حالت زنانه خود را نیز حفظ کنید و از پوشیدن مدل های ساده و تکراری مردانه خوشتان نمی آید، چند تا پیشنهاد از طراحان برتر دنیای لباس های اسپورت برای شما داریم، البته این را هم باید یادآوری کنیم که درست است که قیمت بعضی از این کفش های کتانی بالاتر از آن چیزی است که شما انتظار دارید، ولی به یاد داشته باشید که برای خاص بودن و شیک بودن گاهی باید سر کیسه را شل کرد!

مدل کیف زنانه
مدل کیف زنانه

مدل کیف مجلسی,کیف مجلسی برندMary Frances

مدل کیف زنانه

مدل پاپوش نوزادی
مدل پاپوش نوزادی

مدل پاپوش دخترانه,جدیدترین پاپوش های دخترانه

مدل پاپوش نوزادی

روسری های متفاوت در سال جدید
روسری های متفاوت در سال جدید

انتخاب‌های معمولی به شما می‌گویند، برای روسری سراغ یكی از آن نمونه‌های ساتن یا ابریشم براق بروید و نهایت خلاقیت و تنوع پیشنهادی شان این است که طرح و نقش این مدل روسری را عوض كنید؛ مثلا نقوش هندسی را جایگزین گل كنید اما تنوع این روزهای فروشگاه‌های شال و روسری فرصت لذت‌بخشی است. با توجه به مدل مانتو و لباس خود، یكی از نمونه‌های پیشنهادی ما را انتخاب كنید و به متفاوت‌های امسال بپیوندید.

برای رسمی پوش ها

مدل کیف و کفش
مدل کیف و کفش

 

کیف و کفش 2015, جدیدترین مدل کیف و کفش

مدل کیف و کفش 2015

مدل کیف پولی دخترانه
نمونه هایی از جدیدترین مدل کیف پولی دخترانه را ببینید.

 

 

مدل کیف پول,کیف پول زنانه

مدل کیف پول

مدل لباس های نوزادی
مدل لباس های نوزادی را ببینید.

 

 

مدل لباس نوزادی,لباس نوزادی 2015

لباس نوزادی

مدل جدید نیم ست
مدل جدید نیم ست زنانه را ببینید.

 

 

 

زیباترین نیم ست های دخترانه ,جدیدترین مدل نیم ست

کیف دستی های زنانه
جدیدترین کیف های دستی و مجلسی زنانه را ببینید.

 

 

 

 

کیف زنانه,کیف دستی زنانه

ست لباس کودک
زیباترین ست لباس کودک پاییزی و زمستانی را ببینید.

 

 

 

 

 

مدل کیف زنانه
نمونه های جدید مدل کیف زنانه را ببینید.

 

 

 

 

 

بهترین پوشش های زنانه پاییزی و زمستانی
بهترین پوشش های زنانه پاییزی و زمستانی را ببینید.

 

پوشش های زنانه پاییزی و زمستانی,مدل لباس زنانه زمستانی

جدیدترین مدل بوت و پوتین دخترانه
جدیدترین مدل بوت و پوتین دخترانه

جدیدترین مدل بوت و پوتین دخترانه

جدیدترین مدل بوت, مدل کفش و بوت 

همزمانی محتوا

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه