پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

سياسي

لزوم چاره اندیشی فوری مسئولان برای خروج از رکود
طبق آخرین اظهارات مسئولین نرخ تورم 10.2%اعلام شده است و طبق پیش بینی ها دولت سعی دارد رکورد تورم تک رقمی در ایران را به نام خود ثبت نماید.

به گزارش  شاخه طوبی به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رکود تورمی یکی از معضلات همیشگی کشور های صادر کننده نفت بوده است. مشخصا این مساله در ایران سال های زیادی است که گریبان‌گیر اقتصاد کشور شده و دولتهای مختلف استراتژیهای متفاوتی را برای خروج از معضل رکود تورمی پیاده کرده‌اند.

به نظر می رسد مدیران ارشد اقتصادی در دولت یازدهم نیز  سعی دارند ابتدا  نرخ تورم  را کاهش دهند و سپس به معضل رکود و رونق دهی به تولید و رفع بیکاری رسیدگی کنند. مشابه همین استراتژی در طرح سامان دهی اقتصادی دولت اصلاحات نیز به کار گرفته شد.

عزم مردم خرمشهر باعث شد تا یک وجب از خاک کشور به دست دشمن نیفتد
یک فعال حوزه زنان در کشور گفت: عزم مردم و رزمندگان و بویژه حضرت امام این بود که یک وجب از خاک کشور به دست دشمن نباشد.

مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان کشور در گفتگو با خبرنگار شاخه طوبی در خصوص حال و هوای مردم در خصوص اشغال خرمشهر گفت: خرمشهر وقتی اشغال شد خیلی برای مردم دردناک بود؛  مخصوصا برای رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس که با چنگ و دندان تلاش کرده بودند که یک وجب از خاک کشور اشغال نشود و می توان گفت که  فرماندهان بعد از آن حتی یک شب خواب راحتی نداشتند تا بتوانند با برنامه ریزی و مطالعات دقیق و بسیار مهندسی شده بتوانند این شهر را باز پس بگیرند.

زنان و خانواده در لایحه بودجه 95 + جدول
لایحه بودجه 95 صبح امروز توسط رییس‌جمهور به مجلس شورای اسلامی‌‌ تقدیم شد تا بهارستان‌نشینان بررسی این لایحه را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از مهرخانه، جدول زیر اعتبار در نظر گرفته شده در برنامه بودجه 95 برای نهادهای متولی حوزه امور زنان و خانواده از جمله معاونت امور زنان و خانواده و نیز اعتبارات مربوط به بیمه زنان خانه‌دار را نشان می‌دهد. (ارقام به میلیون ریال)
 

اعلام سناریوهای جدید صادرات نفت/ آمریکای‌جنوبی بازار نفت ایران شد
معاون وزیر نفت با اشاره به متنوع‌سازی بازارهای صادراتی نفت ایران در پساتحریم از برخی کشورهای آمریکای جنوبی و آفریقایی به عنوان مشتریان جدید نفتی ایران نام برد.

بودجه حوزه زنان با نیاز به تامین مطالبات، باید چند برابر شود
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: بودجه حوزه زنان و خانواده با توجه به مطالبات فزاینده ای که دارد، کافی نیست و باید چندبرابر شود.

به گزارش شاخه طوبی، شهیندخت مولاوردی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: بودجه حوزه زنان سالانه لایحه آن نوشته می شود و براساس گزارش عملکردی که وجود دارد، اما به دلیل داشتن مطالبات فزاینده، پیشنهاد چند برابر شدن بودجه زنان و خانواده داده شده است.
وی با بیان اینکه بودجه معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری امسال 15 میلیارد تومان بود، اظهار داشت: حتی تمام این بودجه تخصیص پیدا نکرد.

آیا از تنورتبلیغات انتخاباتی،آبی برای زنان گرم می شود؟
در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، زنان و مطالبات آنها در صدر شعارهای تبلیغاتی نامزدها و حتی برخی از احزاب قرار می گیرد اما امسال این روند، تغییر چهره خاصی داشته است، تغییراتی که خواهان تغییر چهره مردانه مجلس هستند! سوال اینجاست که آیا شعارهای تبلیغاتی تاکنون مشکلی از زنان را حل کرده است؟

دغدغه‌های زنان غربی را به‌عنوان اولویت زنان ایرانی مطرح نکنیم
معاون شورای فرهنگی اجتماعی زنان در شورای عالی انقلاب فرهنگی با این انتقاد "مسائل اصلی جامعه را فراموش کرد‌ه‌ایم" گفت: مشکلات زنان غربی را به‌عنوان اولویت زنان ایرانی مطرح نکنیم.

به گزارش شاخه طوبی، فرشته روح‌افزا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: اولویت‌های اصلی زنان ایرانی را فراموش کردیم و به‌جای آن به همایش‌ها و گفت‌وگوهایی در رابطه با خشونت علیه زنان می‌پردازیم که از مشکلات فعلی زنان ما نیست.

بانوان «ایرانی» از بانوان «مجلسی» چه انتظاراتی دارند؟
مردم صداقت را توقع دارند، عمل به وعده‌ها را توقع دارند، پرهیز از مناقشات را توقع دارند، پرهیز از سرگرم شدن به حواشی و مسائل فرعی را توقع دارند، امانت و پاکدستی و برخورد با متخلف و خائن را توقع دارند؛ اینها در صدر مطالبات مردم قرار دارد.

پرونده زنان و مشارکت سیاسی
به دلیل دو انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال جاری و همچنین اهمیت مشارکت سیاسی زنان و حضور آنان در لایه‌های قدرت برای جریان‌های دفاع از حقوق زنان در هر دو جناح اصلاح‌طلب و اصول‌گرا و همچنین منافعی که طرح این موضوع برای هر دو جناح دربردارد، از ابتدای سال تاکنون، مفهوم مشارکت سیاسی زنان در دستور کار فعالان سیاسی و اجتماعی قرار گرفت.

توجه ویژه به زنان و خانواده در سند برنامه ششم توسعه
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در تنظیم سند برنامه ششم توسعه توجه ویژه ای به حوزه زنان و خانواده داریم.

به گزارش شاخه طوبی، شهیندخت مولاوردی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: احکام برنامه ششم توسعه برای ارائه به مجلس با محورهای خاصی از جمله توجه به رشد اقتصادی و بحران آب، محیط ‌زیست، توسعه گردشگری و رونق صندوق‌های بازنشستگی در حال تنظیم است اما در تنظیم سند برنامه ششم تاکید ویژه ای بر مسائل زنان و خانواده داریم.

شهادت شیخ نمر، آغازگر بیداری اسلامی در عربستان است/ رژیم سعودی در آینده ای نزدیک با چالشی جدی مواجه خواهد شد
یک استاد دانشگاه با تاکید براینکه شهادت شیخ نمر آغازگر بیداری اسلامی به معنای واقعی در عربستان است، گفت: این بیداری، حتمی است و شیخ نمر با خون خود نهال بیداری اسلامی را در عربستان آبیاری کرد.

علی روشن، استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی؛ در گفتگو با خبرنگار شاخه طوبی درخصوص شهادت آیت الله نمر گفت: روحانی شیعی برجسته عربستانی، شیخ «نمر باقر النمر»، ازچهره های به یاد ماندنی تاریخ تشیع به شمارمی رود که شجاعت و ظلم ستیزی و بلند منشی و اندیشه های باز سیاسی و خط مشی فکری و جهادی وی برای جوانان انقلابی و شیعه عربستان، الگوی مناسبی برای ادامه راه تا پیروزی برابر دولت ستمگر آل سعود است.

عربستان روابط دیپلماتیکش را با ایران قطع کرد
عربستان روابط دیپلماتیک خود با ایران را قطع کرد.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایرنا، وزیر امور خارجه عربستان اعلام کرد: این کشورروابط دیپلماتیک خود با ایران را قطع کرده است و از هیات دیپلماسی ایران خواست تا طی 48 ساعت خاک این کشور را ترک کنند.

 

عربستان سعودی با انتشار بیانیه‌ای قطع روابط دیپلماتیک خود با ایران را اعلام کرد و از دیپلمات‌های ایران در عربستان خواست تا ظرف 48 ساعت خاک این کشور را ترک کنند.

 

وزیر خارجه عربستان و رئیس اداره رسانه‌ای این کشور به طور مشترک در یک کنفرانس خبری در مورد حمله به سفارت عربستان و کنسولگری این کشور در ایران موضع گرفتند.

عکس نوشته/ واکنش به اعدام شیخ النمر
رژیم آل‌سعود، شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان را اعدام کرد.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی، وزارت کشور عربستان با صدور بیانیه‌ای از اجرای حکم اعدام شیخ نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی شاخه طوبی در همین رابطه عکس نوشته های را منتشر کرد.

بیداری حق همه ی مردم دنیاست/ خون نداده ایم که به زندگی با ذلت تن در دهیم
شک نکنید حداقل خدمت خادمین ولایت الله تلاش برای تبیین همه جانبه ی بیداری و حقیقت اسلام برای سراسر دنیاست و فردای انقلاب اسلامی جز با طلوع خورشید عالمتاب بیداری اسلامی و آمیخته شدن با جان و دل ملت دنیا رقم نخواهد خورد.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی، روزی که گفتم " ارتش بیست میلیونی سایبری، عده ای پوزخند زندند و امثال فدائیانی چون بنده حقیر را کوچک تر از آن دیدند که بتوانیم در عرصه مجازی در قد و قواره ی بزرگان و ابرقدرتهای این حوزه خودنمایی کنیم.
به لطف ایزد منان زیر سایه ی حضور منور بیدریق امام عصر و زمان (عج) کمر راست کردیم تا دنیا بداند خادمین ولایت الله هم بی رقیب اند و هم بیشمار.

تولید انواع موشک‌‌ها با سرعت و جدیت بیشتر ادامه یابد/ برنامه موشکی ایران جزئی از برجام نیست
رئیس‌جمهور در واکنش به تداوم سیاست‌های خصمانه و دخالت نامشروع و غیرقانونی آمریکا به وزیر دفاع دستور داد برنامه تولید انواع موشک‌های مورد نیاز نیروهای مسلح با سرعت و جدیت بیشتری ادامه یابد.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از  خبرگزاری فارس حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تداوم سیاست‌های خصمانه و دخالت نامشروع و غیرقانونی آمریکا در زمینه حق تقویت قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران، به «حسین دهقان» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دستور داد که در چارچوب سیاست‌های دفاعی مصوب، برنامه تولید انواع موشک‌های مورد نیاز نیروهای مسلح با سرعت و جدیت بیشتری ادامه یابد.

با استفاده از بمب کنترل از راه دور؛
«داعش» کودک ۴ ساله را منفجر کرد
عناصر گروه تروریستی داعش یک کودک ۴ ساله عراقی را با استفاده از بمب کنترل از راه دور منفجر کردند.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از  خبرگزاری تسنیم؛ عناصر گروه تروریستی داعش در اقدامی وحشیانه، کودک 4 ساله عراقی را با بمب کنترل از راه دور منفجر کردند.

سایت خبری "عراق‌ الخیر" در این‌ باره نوشت، جبار المعموی از فرماندهان حشدالشعبی از جنایت غیر انسانی داعش در انفجار یک کودک 4 ساله در منطقه شرقاط استان صلاح‌الدین خبر داد.

آمریکا تحریم تازه علیه ایران را به‌تعویق انداخت
دولت ایالات متحده آمریکا، اعمال تحریم‌های اقتصادی جدید علیه جمهوری اسلامی ایران را به تعویق انداخت.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایسنا،  این خبر را روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از مقامات آمریکایی منتشر کرد تا از تصمیم تازه کاخ سفید برای به تعویق انداختن تحریم‌های جدید علیه ایران خبر داده باشد.

 

به نوشته این روزنامه، مقامات آمریکایی در عین حال گفته‌اند که دولت این کشور همچنان به مقابله با برنامه موشکی ایران متعهد است و تحریم‌هایی که در وزارت خزانه‌داری آمریکا آماده شده بود، همچنان روی میز است؛ چراکه آنها مدعی شده‌اند که این تحریم‌ها، مفاد توافق هسته‌ای را نقض نمی‌کند.

 

تذکر آیت الله موسوی به دولت در مورد بی توجهی به مشکلات اقتصادی
رییس دفتر رییس جمهوری با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی سید عبدالکریم موسوی اردبیلی، در دیدار و گفتگو با ایشان، ضمن ابلاغ سلام گرم رییس جمهور، به تشریح دستاوردهای دولت تدبیر و امید در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی پرداخت.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  آیت الله موسوی اردبیلی در این دیدار با تقدیر از تلاش‌های دولت در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی و بین المللی، بر ضرورت ملموس شدن تلاش های دولت برای مردم در جامعه تاکید کردند.

سران فتنه در سال88 آبروی نظام را بردند
یک کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص اینکه بزرگترین ضربه به نظام امیدوار کردن دشمنان بود، گفت: سران فتنه در سال88 آبروی نظام را بردند و دشمنان را وارد کشور کردند.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی، حمزه، کارشناس مسائل سیاسی در نشست بصیرتی در جمع بانوان سمنانی در خصوص فتنه 88 گفت: سران فتنه و عوامل خارجی، فتنه 88 را از 15 سال قبل  برنامه ریزی کرده بودند.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه افزود: در تیرماه  سال 78  در کوی دانشگاه یک حرکتی را انجام دادند و فتنه کوچکی به پا کردند و زود فتنه را مهار کردند و آن زمان شرایط را سنجیدند و برای 10 سال بعد دوباره برنامه ریزی کردند.

حضور زنان در مجلس موجب تصویب قوانین واقع بینانه‌تری می‌شود
یک فعال حوزه زنان گفت: افزایش حضور زنان در مجلس شورای اسلامی موجب تصویب قوانین واقع بینانه‌تری در زمینه مسائل فرهنگی، زنان و خانواده می‌شود.

به گزارش شاخه طوبی، منیره نوبخت در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس «زنان» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: حوزه‌های فرهنگی، زنان و خانواده جزو تخصص‌های ذاتی زنان است و بیشتر آنان به این موضوعات توجه دارند، بنابراین افزایش تعداد نمایندگان زن در مجلس شورای اسلامی می‌تواند موجب تصویب قوانین بهتری در چنین حوزه‌هایی شود.

 

گزارش حقوقی آسیب دیدگان منا را به وزارت خارجه تحویل داده‌ایم/ ارائه آن به مجامع بین المللی به نظر وزارت خارجه بستگی دارد
مشاور حقوقی رئیس جمهور در خصوص اقدامات حقوقی دولت درباره فاجعه منا گفت: متولی این موضوع وزارت کشور بوده و قرار ما هم از ابتدا ارائه گزارش هایی در این خصوص از سوی دستگاه های مختلف به وزارت کشور بود.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حدود 3 ماه از فاجعه منا گذشته است که طی آن 462 نفر از هم میهنان مان جان خود را در بی تدبیر حکام آل سعود از دست دادند؛ در جریان این رخداد حدود7 هزار نفر بدون گناه جان خود را از دست دادند هرچند مقامات عربستانی هیچ گاه علناً این تعداد را تأیید نکردند.

با گذشت این زمان طولانی همچنان وضعیت برخی از زائران ایرانی مشخص نبوده و این افراد با عنوان مفقودین در حادثه منا یاد شده و خبری از آنها در اختیار مقامات کشورمان گذاشته نشده است.

امام صدر فقر مادی و فرهنگی را توأم با هم نگاه می‌کند
اشرف بروجردی، عضو شورای مرکزی جمعیت زنان جمهوری اسلامی گفت: امام صدر فقر مادی و فرهنگی را توأم با هم نگاه می‌کنند و اینطور نیست که فقط به فقر مادی بپردازد.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از خبرگزاری مهر، بیست و هفتمین نشست اندیشه و عمل، برگزار شد. موضوع این نشست فقرزدایی و اقدامات امام موسی صدر بود که دکتر اشرف بروجردی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی به تبیین آن پرداخت.

زنان انقلابی جامعه تنها به افرادی رأی می‌دهند که دلسوز انقلاب باشند
رئیس بسیج جامعه زنان گفت: مردم و زنان انقلابی جامعه افرادی را که با داشتن مطامع سیاسی به دنبال ضربه زدن به نظام هستند را به خوبی می‌شناسند و تنها به افراد دلسوز، دغدغه مند و پایبند به اصول و ارزش‌های نظام برای ورود به مجلس رأی می‌دهند.

به گزارش شاخه طوبی، مینو اصلانی در گفت‌ وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس گفت: ثبت نام فله‌ای برخی افراد برای حضور در مجلس شورای اسلامی بر اساس یک آدرس غلطی است که توسط جریان‌های خاص داده شده است به خیال اینکه ارکان نظام مانند شورای نگهبان زیر سؤال برود.

تاکید معاون اول رئیس جمهوری بر ساماندهی موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز
معاون اول رئیس جمهوری در جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی بر لزوم ساماندهی موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز تاکید کرد.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایرنا پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری روز چهارشنبه اعلام کرد جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی عصر دوشنبه به ریاست اسحاق جهانگیری برگزار شد.

9دی حماسه بود و مردم حماسه‌ساز این روز بودند
یک نماینده مجلس گفت: همان مردمی که در نهم دیماه سال 88 حماسه‌ای بزرگ راه انداختند و بصیرتشان را نشان دادند، اکنون نیز اجازه نمی‌دهند که انقلاب به دست نااهلان بیافتد.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از طنین یاس، فاطمه رهبر نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون زنان مجلس نهم درباره علت حماسه نامیده شدن حرکت مردمی 9 دی به طنین یاس گفت: به دلیل حضور حداکثری مردم در راهپیمایی که در این روز انجام داده و همچنین حمایتی که از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه کردند، این روز حماسه 9 دی نامیده شد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه 9 دی پایانی بر فتنه بود، اظهار داشت: همت مردم در جمع کردن فتنه 88 و آثار آن از سطح جامعه، نشان‌دهنده درک و بصیرت بالای سیاسی این ملت است.

بانوان سمنانی درباره فتنه 88 و 9 دی می گویند
حماسه تاریخی نهم دی نمایشگاه غیرت ملی ایرانیان در دفاع از نظام اسلامی در واکنش به شیطنت دشمنان بود.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی، حوادث هشت ماه پس از انتخابات ۸۸ باعث شد تا کارآمدی نظام ولایت فقیه برای جهانیان، مردم مسلمان ایران بویژه نسل جوان روشن تر شود.حماسه تاریخی نهم دی نمایشگاه غیرت ملی ایرانیان در دفاع از نظام اسلامی در واکنش به شیطنت دشمنان بود.

به همین منظور خبرنگار شاخه طوبی در روز 9 دی به میان بانوان سمنانی رفت تا دیدگاه آنها را در خصوص فتنه 88 و 9 دی جویا شود:

سران فتنه در سال 88 شعور مردم را به بازی گرفتند/9 دی، شکست ناپذیر بودن این نظام مقدس را به رخ جهانیان کشید
یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سران فتنه در سال 88 شعور مردم را به بازی گرفتند، گفت: فتنه گران در حقیقت از بی آگاهی مردم سوءاستفاده و برای رسیدن به منافع خود از آنها استفاده ابزاری کردند.

لاله افتخاری، نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شاخه طوبی درخصوص فتنه 88 گفت: افرادی برای این فتنه سال 88  از 20 سال قبل برنامه ریزی کرده بودند.

افتخاری با بیان اینکه  بخشی از شکل گیری فتنه 88 برمی گردد به مردمی که از افراد ها، نهاد ها، گروها شکایت ومشکلاتی داشتند، اظهار کرد: برخی از افراد در سال 88 به دلیل عدم آگاهی سازی تحت تاثیر فتنه گران قرارگرفتند .

سران فتنه در سال 88 شعور مردم را به بازی گرفتند

عکس نوشته/
گزیده بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی
همزمان با هفدهم ربیع الاول، خجسته سالروز میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) و حضرت امام صادق (ع)، مسئولان نظام، میهمانان شرکت کننده در کنفرانس وحدت اسلامی، سفرای کشورهای اسلامی و جمعی از قشرهای مختلف مردم، با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار شاخه طوبی، صبح امروز در سالروز میلاد باسعادت پیامبر اعظم (ص) و ولادت امام صادق (ع) جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و میهمانان شرکت‌کننده در بیست‌ونهمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در حسینیه‌ی امام خمینی (ره) با رهبر انقلاب دیدار کردند.

به همین منظور، عکس نوشته هایی از گزیده بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی در پایگاه خبری شاخه طوبی منتشر شد.

قانون راهکارهای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف پس از 10 سال اجرایی نشده است
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به اینکه مد و لباس در جامعه ما ساماندهی نشده است، گفت: قانون راهکارهای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف که در سال 84 به تصویب رسید، پس از 10 سال هنوز اجرایی نشده است.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایرنا، شهیندخت مولاوردی روز دوشنبه در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی مد و لباس دانشجویی کشور در موزه هنرهای معاصر افزود: اکنون در وضعیتی هستیم که هنوز دغدغه سیاستگذاران ما پاسخ داده نشده و پس از مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و تصویب این قانون، اما زمینه اجرایی شدن آن فراهم نشده است.
وی با بیان اینکه براساس این قانون 26 دستگاه متولی گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در کشور هستند، اظهار داشت: همچنین 10 سال از ساماندهی مد و لباس می گذرد اما همچنان دغدغه هایی در این زمینه وجود دارد و فاصله زیادی بین وضعیت موجود و وضعیت مطلوب در کشور هست.

واکنش تند استاد پرورش به سفارش "عفت مرعشی"/ اشک هاشمی به‌خاطر دخالت همسرش در امور کشور
مرحوم پرورش آقای هاشمی را می‌بیند و گله می‌کند که "نباید اجازه بدهید همسرتان در این امور دخالت کند، خانم خانه‌دار نباید در امور کشوری دخالت کند". بعد از این حرف آقای هاشمی سرش را پایین انداخت و حتی اشک در چشمانش جمع شد و گفت: "دعا کنید".

به گزارش شاخه طوبی به نقل از تسنیم، هر دوره از زندگی استاد پرورش کتابی سرشار از آموزه‌ها و تجربیات است که بازخوانی آن لازم است؛ از کودکی تا جوانی که میل به ادبیات و عرفان از او یک دوست‌دار فرهنگ و مذهب ساخت تا آشنایی با شهید والامقام بهشتی که پایش را به دنیای سیاست باز کرد، دوران مبارزه با ظلم که سرشار است از خاطرات گفته و ناگفته که از او یک سرباز وطن ساخت و روزهای خدمت که نامش را در تاریخ انقلاب اسلامی جاودانه کرد.

همزمانی محتوا

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه