پنجشنبه, 10 فروردين 1396 - الخميس 03 رجب 1438 - Thursday 30th March 2017

ورزشي

الهه احمدی کماکان صدرنشین رنکینگ جهانی
در آخرین رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی تیراندازی، الهه احمدی همچون ماه های گذشته در صدر رنکینگ تفنگ بادی 10 متر زنان قرار دارد.
زنان ورزشکار ولزوم جلوگیری از هدررفت سرمایه های ورزشی
برخی از دختران و زنان عمر خود را در راه ورزش گذاشته اند و با تمرین های سخت و گام نهادن در میدان های قهرمانی به سرمایه ای برای ورزش ایران تبدیل شده و زمینه افتخار آفرینی برای خود و کشور را فراهم کرده اند و لازم است که از هدررفت این سرمایه ها جلوگیری شود.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایرنا، شرکت در مسابقات ورزشی از جنبه های مختلف از جمله امکانات و زیرساختها، مسابقات منظم، تلاش و سخت کوشی ورزشکار و نیز مسائل مالی قابل برررسی است و اگر ورزشکاری که از نظر جسمی و روحی از آمادگی لازم برخوردار است به هر دلیلی قادر به شرکت در مسابقات نشود، در واقع سرمایه گذاری هایی که برای او شده به هدر رفته است.
چه بسا ورزشکاری با عشق، علاقه و سخت کوشی، خود را تا حد شرکت در مسابقات کشوری و حتی بین المللی بالا ببرد ولی مسائل مالی مانع از حضور موثر او در میدان ورزشی شود و از این نظر است که ورزشکاران حرفه ای باید مورد حمایت جدی تری قرار گیرند.

شاهرود قهرمان مسابقات والیبال دختران دانشگاه آزاد شد
جام قهرمانی مسابقات والیبال دختران دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان به دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود رسید .

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایرنا،در پایان این مسابقات تیم دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود توانست با اقتدار و بدون شکست حتی در یک ست ، بر سه رقیب دیگر پیروز گشته و جام قهرمانی را بالای سر ببرد .
در روز دوم مسابقات والیبال دختران دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان که با حضور 4 تیم از دانشگاه های آزاد اسلامی شهرهای گرمسار ، شاهرود ، سمنان و دامغان همراه بود تیم دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود توانست با نتیجه 2 بر صفر دامغان و سمنان را شکست دهد و به این مقام دست یابد .

حمایت‌های خانواده و جامعه از یک زن در موفقیت او موثر است
اولین ورزشکار پارالمپیکی ورزش ایران گفت: حمایت‌های خانواده و جامعه از یک زن در موفقیت او موثر است. در این میان خانواده نقش بسیار مهمی دارد.اگر سختی‌های ورزش از طرف خانواده درک شود و بتوانیم فضای بیشتری به زنان برای فعالیت بدهیم، قطعا می‌توانند به اهداف خود برسند.

به گزارش شاخه طوبی، زهرا نعمتی، اولین ورزشکار پارالمپیکی ورزش ایران که موفق به کسب سهمیه حضور در المپیک ریو شده است، در گفت و گو با خبرنگار سرویس «زنان» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: زنان ایرانی با اراده و اعتماد به نفس خود همیشه ثابت کرده‌اند که می‌توانند عملکرد موفقی داشته باشند. روزهای اولی که ما در میادین خارجی مسابقه می‌دادیم، موفقیتمان برای ورزشکاران کشورهای دیگر سخت بود و آنان به سختی باور می‌کردند که زنان ایرانی بتوانند با حجاب اسلامی نتایج خوبی بگیرند و افتخار آفرینی کنند.

 

18 ورزشکار زن معلول در لیست برترین ورزشکاران سایت کمیته جهانی پارالمپیک/ زهرا نعمتی چگونه انتخاب شد؟
اواخر هفته گذشته، سایت کمیته جهانی پارالمپیک افتخار تازه بانوی ورزشکار معلول ایرانی، زهرا نعمتی، در کسب بالاترین رأی مخاطبین سایت این کمیته به‌عنوان ورزشکار برتر ماه را اعلام کرد.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از مهرخانه، عنوان ورزشکار برتر معلول از سوی مخاطبین این سایت واقعه ماهانه‌ای است که قدیمی‌ترین آمار آن مربوط به سال ۲۰۱۰ است. این انتخاب از طریق رأی‌گیری آن‌آنلاین و از آگوست ۲۰۱۴ در سه رده مردان، زنان، و نوجوانان صورت می‌گیرد.

می‌خواهیم الگوی زنان کشورهای اسلامی در حفظ حجاب در ورزش باشیم
معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: ما به دنبال الگوی زن مسلمان هستیم و می‌خواهیم شرایطی را ایجاد کنیم که سایر کشورها نیز با حفظ حجاب در ورزش حضور پیدا کنند.

زنان ایرانی به حضور موثردر عرصه جهانی ورزش قهرمانی جامه عمل پوشاندند
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت:زنان ایرانی با پشتکار و تلاش فراوان به رویاهای حضور در عرصه های جهانی ورزش قهرمانی جامه عمل پوشاندند.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایرنا، شهیندخت مولاوردی روز دوشنبه طی سخنانی در دومین سمپوزیوم منطقه ای انجمن بین المللی تربیت بدنی و ورزش برای دختران و زنان در دانشگاه الزاهرا افزود: بانوان ورزشکار ایرانی با افتخاراتی که کسب کردند در جهان الگو آفرین شدند و الگوی مناسبی از زن ایرانی و اسلامی نشان دادند.
مولاوردی تاکید کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل اینکه اسلام با ورزش بانوان مخالفتی نداشت زنان ما در این عرصه خوش درخشیدند و همواره می توان از این دستاورد در حوزه زنان بعنوان یک دستاورد موفق نظام یاد کرد.

هفته هفتم لیگ برتر فوتسال زنان؛دیدار حساس نمایندگان اهواز و رشت
دیدار تیم های ملی حفاری اهواز و تعاونی احرار دهیاری رشت مهم ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر فوتسال زنان است که می تواند تغییراتی در رده بندی جدول رقابت ها ایجاد کند.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایرنا، هفته هفتم لیگ برتر فوتسال زنان کشور روز یکشنبه (22 آذر ماه )با انجام شش دیدار در شهرهای تهران ، اهواز ، زنجان ، بابل ، نوشهر و آبادان پیگیری می شود و در مهم ترین دیدار این هفته بازیکنان ملی حفاری و دهیاری رشت در اهواز به مصاف هم می روند.

شهریان: هفته آینده میزبان سمپوزیوم بین المللی توانمندسازی زنان در ورزش هستیم
دومین سمپوزیوم منطقه‌ای انجمن بین المللی تربیت بدنی و ورزش زنان و دختران هفته آینده در ایران برگزار می‌شود.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایسنا، رباب شهریان درباره دومین سمپوزیوم منطقه‌ای انجمن بین المللی تربیت بدنی و ورزش زنان و دختران گفت: میزبان این همایش دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان است و دانشگاه الزهرا در برگزاری آن مشارکت دارد. همچنین 15 پژوهشگر برجسته بین المللی در این همایش شرکت دارند.

 

کواچ سرمربی پروجا شد
سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران مجدداً به عنوان سرمربی تیم پروجا ایتالیا انتخاب شد.

به گزارش شاخه طوبی سمنان با وجودی که تیم پروجا در بازی گذشته خود توانست پیاچنزا را شکست دهد و در 10 بازی گذشته تنها 3 بار شکست خورده است، دانیل کاستلانی، سرمربی آرژانتینی این تیم جای خود را به اسلوبودان کواچ، سرمربی پیشین تیم ملی ایران داد.

افتخار تقدیم سومین مدال طلای جهان به مقام معظم رهبری نصیبم شد
قهرمان ووشوی بانوان جهان گفت: بسیار خوشحالم که برای سومین بار این توفیق را پیدا کردم که مدال طلای خود را با کمال افتخار تقدیم مقام معظم رهبری کنم.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از خبرگزاری تسنیم ، مریم هاشمی اظهار داشت: زمانی که در مسابقات جهانی اندونزی موفق به کسب سومین مدال طلای جهانی خود شدم تصمیم گرفتم این مدال را نیز همانند دو مدال قبلی به مقام معظم رهبری تقدیم کنم.

قهرمان ووشوی بانوان جهان افزود: مدال طلای خود را به خاطر اینکه ثابت کنم پیرو ولایت فقیه و گوش به فرمان ایشان هستم به رهبرم تقدیم کردم تا همه جهان بفهمند ورزشکاران ایران مطیع ولایت فقیه هستند.

نعمتی در صدر برترین ورزشکاران منتخب ماه جهان
زهرا نعمتی همچنان در صدر فهرست نظر سنجی وب سایت رسمی کمیته بین‌المللی پارالمپیک برای انتخاب برترین ورزشکار ماه نوامبر جهان قرار دارد.

به گزارش شاخه طوبی سمنان ، این نظر سنجی از هفته پیش آغاز شده و 6 ورزشکار معرفی شده از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک برای دریافت عنوان برترین ورزشکار ماه نوامبر با هم در رقابت هستند که زهرا نعمتی تا کنون با کسب بیش از 3 هزار رای، به عنوان نفر اول در صدر این فهرست قرار گرفته و 83 درصد آرا را به خود اختصاص داده است. نفر دوم این فهرست ورزشکاری از آلمان با 293 رای، اختلافی چشمگیر با نعمتی دارد.

بانوان بسکتبالیست شهرداری تبریز صدرنشین لیگ برتر کشور
تیم بسکتبال بانوان شهرداری تبریز با غلبه بر تیم ستایش تهران صدرنشین لیگ برتر باشگاه های کشور در گروه 'ب' شد.

به گزارش شاخه طوبی سمنان در هفته سوم از دور برگشت این رقابت ها که به صورت متمرکز در شیراز برگزار می شود، تیم شهرداری تبریز موفق شد با نتیجه 77 بر 46 برابر تیم ستایش تهران به برتری دست یابد تا به تنهائی بر صدر این گروه تکیه زند.
در گروه ب لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور، چهار تیم شهرداری تبریز، بال شیراز، باژوند بوشهر و ستایش تهران حضور دارند که تیم شهرداری تبریز به ششمین پیروزی پیاپی خود در این گروه دست یافت تا خود را برای حضور در مرحله بعدی رقابت ها آماده کند.
مسابقات لیگ برتر بسکتبال بانوان کشور با حضور9 تیم در دو گروه برگزار می شود.

ایرنا

خاکپور: به مربیان باشگاهی حق می‌دهم
سرمربی تیم ملی امید می گوید باشگاه ها تا امروز همکاری خوبی با تیم امید داشته اند اما من به آنها حق می دهم اما باید قبول کنیم این تیم چهل سال که نتیجه نگرفته است.

برگزاری مسابقات لیگ والیبال دسته یک کشور به میزبانی شاهرود/ نخستین حضور تیم والیبال بانوان شاهرود در لیگ کشوری
مسابقات دور رفت لیگ والیبال دسته یک کشور به میزبانی شاهرود در حال برگزار است و برای نخستین بار در طول تاریخ والیبال شاهرود یک تیم از بانوان این شهرستان در لیگ دسته یک والیبال کشور حضور دارد.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از نسل شاهوار، محمد علی رحیمیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نسل شاهوار شهرستان شاهرود از برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک زنان کشور در شاهرود خبر داد و گفت: مسابقات دور رفت گروه دوم از لیگ والیبال دسته یک زنان کشور یادواره 200 شهید والیبالیست از پنجشنبه 12 آذر ماه در شاهرود آغاز گردید.

فدراسیون کشتی بدنبال توسعه بخش بانوان در رشته های آلیش و گراپلینگ
در راستای سیاست های فدراسیون کشتی در راه توسعه بخش بانوان در رشته های آلیش و گراپلینگ، نایب رییسان بانوان هیات های کشتی بر اساس شرایط احراز و شرح وظایف که در سمینار عمومی هیات های کشتی به تصویب رسید، انتخاب می شوند.

به گزارش شاخه طوبی سمنان فدراسیون کشتی در نظر دارد تا با تعیین نایب رییسان هیات ها رشته هایی مانند کشتی آلیش و گراپلینگ را در بخش بانوان توسعه دهد.
بر این اساس فدراسیون کشتی پس از شناسایی چالش های فراروی ورزش بانوان موضوع «شرایط احراز و عملکرد نواب رییس بانوان هیاتهای ورزشی استان» را به منظور ضرورت تقویت ارزش های فرهنگی و اسلامی و افزایش مشارکت سطح تصمیم گیری و تصمیم سازی و ارائه الگوی شایسته از ورزش زنان به جوامع اسلامی در دستور کار قرار داد.
طبق ماده نخست، شرایط احراز سمت نایب رییسی بانوان هیات های ورزش استان داشتن اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران

10 حرکت ورزشی چربی‌سوز را بشناسید
بدون شک حرکت برپی (Burpee) یکی از بهترین حرکات ورزشی برای چربی‌سوزی و قدرتمند کردن عضلات است. با این حال این حرکت بیشتر مناسب افراد حرفه‌ای است که بدن آماده‌ای دارند. حرکات دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند به اندازه حرکت برپی باعث چربی‌سوزی شوند.
به گزارش شاخه طوبی سمنان برپی حرکتی است که چند حرکت ورزشی از جمله پلانک، شنای سوئدی، اسکات و پرش را در خود دارد. اگر شما توانایی خوبی در انجام این حرکات ندارید می‌توانید از حرکات ورزشی دیگری برای سوزاندن کالری استفاده کنید. حرکات ورزشی که برای افزایش سوخت و ساز بدن به کار بروند باید سه خصوصیت زیر را داشته باشند:
 
1- بر روی بیشتر بدن کار کنند، به خصوص شانه‌ها و لگن.
 
خادم: حامیان مالی علاقه ای برای کمک به ورزش زنان ندارند
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: پخش نشدن مسابقات ورزشی زنان از صدا و سیما، عامل اصلی کم رغبتی حامیان مالی بخش خصوصی برای ورود و کمک به ورزش زنان است.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایرنا، امیررضا خادم، در جلسه با جامعه ورزش بانوان گلستان در گرگان اظهار کرد: با وجود این محرومیت های آشکار، روند حرکتی ورزشکاران زن ایران قابل تحسین و ستایش است.
وی بیان کرد: در دوره گذشته بازی های آسیایی، مدال های کسب شده زنان ایران همتراز با مردان بود در حالی که بودجه ها و امکانات تخصیص یافته به مردان بسیار بیشتر از زنان است.

«امروز، تروریسم درد مشترک ما و شما است»
نامه رهبر انقلاب اسلامی به عموم جوانان در کشورهای غربی‌
حوادث تلخی که تروریسم کور در فرانسه رقم زد، بار دیگر مرا به گفتگو با شما جوانان برانگیخت.
احتمال برگزاری جام جهانی فوتسال زنان در ایران
در حاشیه برگزاری رقابت‌های جام جهانی کوچک فوتسال بانوان به میزبانی گواتمالا، نشست سرپرستان تیم‌های روسیه، ایران، ژاپن، اسپانیا، برزیل، کاستاریکا، پرتغال و گواتمالا با نمایندگان فیفا برگزار شد.

 

به گزارش شاخه طوبی سمنان ، در این جلسه اعضا درباره نحوه میزبانی، شرایط و برگزاری مسابقه فوتسال بانوان به بحث و بررسی پرداخته و اعلام کردند که یکی از سه کشور ایران، روسیه و یا ژاپن میزبانی دوره بعدی رقابتهای جام جهانی کوچک را بر عهده بگیرند.

 

شادی عجیب پس از گل با سیگار برگ
به گزارش شاخه طوبی سمنان همبازی سابق علیرضا جهانبخش در نایمخن بعد از گل زدن برای تیمش ...

همبازی سابق علیرضا جهانبخش در نایمخن بعد از گل زدن برای تیمش شادی عجیب و غریبی داشت. مشخص نیست که او این سیگار را وسط زمین مسابقه از کجا آورده!

برترین شمشیربازان اسلحه سابر بانوان معرفی شدند
مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور با برگزاری دیدارهای انفرادی اسلحه سابر بانوان و معرفی بهترین بازیکنان شرکت کننده در این بخش پیگیری شد.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از  مهر، مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور طی هفته ۱۰ روز با برگزاری دیدارهای انفرادی و تیمی اسلحه فلوره و اپه در هر دو بخش مردان و زنان در ارومیه و برگزاری دیدارهای انفرادی و تیمی اسلحه سابر مردان در تهران پیگیری شد.

شکست بانوان فوتسالیست ایران برابر پرتغال در گام نخست
تیم ملی فوتسال بانوان در اولین بازی خود در تورنمنت جهان گواتمالا برابر پرتغال شکست خورد.

به گزارش شاخه طوبی به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتسال بانوان ایران در اولین دیدار خود در تورنمنت جهانی فوتسال از ساعت 3 بامداد چهارشنبه به مصاف پرتغال تیم دوم جهان رفت و با نتیجه 3 بر یک برابر این حریف قدرتمند شکست خورد.

ملی پوشان ایران در این مسابقه‌ها با ترکیب نسیمه غلامی، فرشته کریمی، فرزانه توسلی، نغمه مرادی، سپیده زرین راد، نیلوفر اردلانی ،سحر پاپی،

زهره میثمی، سهیلا ملمولی، طاهره مهدی پور،فاطمه اعتدادی، اعظم آخوندی، سارا شیربیگی و فهمیه زارعی به میدان رفتند..

نیمه اول این بازی با تساوی یک – یک دو تیم به پایان رسید.

خودکشی نافرجام یک فوتبالیست!
در یک اتفاق تلخ یکی از بازیکنان فوتبال به دلیل وضعیت نابسمان مالی خودکشی کرد.

به گزارش شاخه طوبی سمنان تیم فوتبال پیام وحدت کاشمر که در لیگ دسته دو فوتبال کشور حضور دارد این روزها وضعیت بسیار نابسمانی دارد و مدیریت این تیم به دلیل اختلافات مالکیتی به دو قسمت هیئت مدیره کاشمری و مالک مشهدی تقسیم شده است.

این تیم که امسال سومین سال حضورش در لیگ دو را تجربه می کند، در گذشته بازیهای خود را در مشهد برگزار می کرد و با عنوان پیام وحدت مشهد شناخته می شد، اما مشکلات مالی شدید باعث شد تا مدیران این باشگاه تیمشان را به کاشمر ببرند و در ازای تامین هزینه های مالی از سوی مسئولین این شهر 40 درصد از سهام باشگاه را به فوتبال کاشمر اعطا کنند.

بانوان فوتسالیست ایران به دنبال شگفتی‌سازی در گواتمالا
ششمین دوره تورنمنت جهانی فوتسال زنان از امشب (سه شنبه) آغاز می شود و تیم ملی فوتسال بانوان ایران تلاش می‌کند با صعود به جمع 4 تیم برتر رقابت‌ها شگفتی دیگری را این بار در گواتمالا رقم بزند.

 

به گزارش شاخه طوبی سمنان ، ششمین دوره رقابت‌های جهانی فوتسال زنان از روز 4 آذر (25 نوامبر) در شهر گواتمالا آغاز می‌شود و 8 تیم برتر جهان در دو گروه با یکدیگر رقابت می‌کنند.

 

تیم‌ملی فوتسال بانوان ایران برای سومین بار در این رقابت‌ها حاضر می‌شود هرچند که این بار حضوری متفاوت‌تر از دوره های گذشته داشته‌است.

 

ملی‌پوشان فوتسال با قهرمانی در آسیا مجوز حضور در رقابت‌های جهانی فوتسال را به دست آوردند اما باز هم صحبت از اعزام نشدن تیم بود.

 

تناسب اندام بعد از 40 سالگی
بعد از سن چهل سالگی برای آن که سیستم قلبی و عروقی، عملکرد بهتری داشته باشد، باید ورزش های هوازی بیشتری انجام دهید. برای مثال به پارک بروید و بدوید و یا این که بر روی تردمیل بدوید. این امر باعث می شود تا قابلیت چربی سوزی در بدن شما بیشتر گردد.

به گزارش شاخه طوبی سمنان پس از سن چهل سالگی به راحتی و با توجه به چند نکته کاربردی در زمینه تغذیه، خواب و فعالیت بدنی می توان تناسب اندام دائمی داشت.

۲۵نکته کاربردی برای تناسب اندام برای بعد از دهه چهارم زندگی
 
شیوع بروز بیماری های مزمن همچون دیابت، بیماری های قلبی و عروقی، فشارخون و بیماری های کلیوی در دهه چهارم زندگی بیشتر می باشد. بنابراین توجه به برخی نکات پس از سن چهل سالگی می تواندباعث ارتقای وضعیت سلامتی، تناسب اندام و کاهش بروز بیماری های مزمن شود.
 

شهریان: موفقیت زنان ورزشکار حاصل توسعه متوازن ورزش در کشور است
معاون امور ورزش بانوان گفت: با توجه به حمایت های وزیر ورزش و جوانان نسبت به توسعه متوازن رشته های ورزشی به ویژه در بخش زنان ما شاهد این رشد هستیم.

به گزارش شاخه طوبی سمنان رباب شهریان در مراسم تقدیر معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده از زهرا نعمتی بانوی المپیکی و پارالمپیکی کشورمان، یکی از بخش های اثرگذار در سطح ملی و بین المللی را ورزش دانست و گفت: نگاه حمایتی دولت یازدهم از ورزش زنان، تحولی بزرگ در ورزش کشور ایجاد کرده که جای تشکر دارد.

مدرس فیفا: سطح فنی زنان دروازه بان ارتقا یافته است
مدرس دروازه بانی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) گفت: برگزاری دوره های آموزشی برای دروازه بانان زن موجب ارتقا سطح توانمندی آنان در پنج سال اخیر شده است.

به گزارش شاخه طوبی سمنان مارلین ضمن ابراز خرسندی از حضورش در ایران گفت: دروازه بانان نقش بسیار مهمی در تیم فوتبال دارند و خوشبختانه در سال های اخیر با توجه به اهمیت نقش آنان برای این بازیکنان و مربیان دوره های اختصاصی در نظر گرفته شده که همین مساله سطح فنی دروازه بانان را تا حد چشمگیری ارتقا بخشیده است.
مدرس دوره مربیگری دروازه بانی فوتبال زنان فیفا ادامه داد: زمانی که به عنوان دروازه بان بازی می کردم، هیچ مربی یا آموزش برای دروازه بانان وجود نداشت و آنان باید در گوشه ای از زمین با هم تمرین می کردند تا زمانی که مربی به آنان بگوید، وارد زمین شوند.

بانوی وزنه بردار با حجاب روی تخته رفت+عکس
باسما ابراهیم وزنه بردار محجبه مصر است که در گروه C دسته 53 کیلوگرم شرکت کرده بعنوان اولین زن محجبه این دوره از پیکارها به روی تخته رفت.

به گزارش شاخه طوبی سمنان او در یک ضرب توانست وزنه 76 کیلوگرمی را به نام خود ثبت کند و در دو ضرب وزنه 95 کیلوگرمی را بالای سر ببرد. او با مجموع 171 کیلوگرم در گروه خود چهارم شد.

این تصویر وزنه 95 کیلوگرمی دو ضرب این ورزشکار را نشان می دهد.
 

بنیتس:بهای اشتباهات مان را پرداختیم
رافا بنیتس، سرمربی رئال مادرید، پس از شکست سنگین تیمش در ال کلاسیکو، بخشی از مسئولیت این ‏شکست را پذیرفت و اعلام کرد که بازیکنانش هم باید بخش دیگری از مسئولیت این شکست تلخ را قبول ‏کنند.‏

به گزارش شاخه طوبی سمنان، در این دیدار بارسایی ها در هر نیمه دو گل به حریف زدند و در نهایت توانستند ‏به  یک پیروزی پرگل برسند.‏
بنیتس به خبرنگاران گفت:" من تلاش می کنم تا تیمم را به بهترین شکل هدایت کنم. در این مورد، ‏بازیکنان این کیفیت را دارند که نمایش بهتری ارائه بدهند. در نهایت، همه ما مسئول هستیم و باید به دنبال ‏راه حل باشیم و هواداران را خوشحال کنیم. ‏

همزمانی محتوا

SMS : 100006896436

Email : info@shakheyetoba.ir

طراحی قالب : توسط گروه نرم افزاری صددروازه